Wpis z mikrobloga

Konsolowa grafika tak bardzo #!$%@?, tak bardzo słaba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Miton3: Konsolowa grafika nie jest słaba, tylko z przyczyn oczywistych nigdy nie będzie mogła nawet próbować konkurować z PC.

Np. budżet nvidii na ulepszanie samych kart graficznych jest większy od wpływów ze sprzedaży wszystkich konsol (w tym samym czasookresie) na świecie. Więc to po prostu nierealne aby z PC kiedykolwiek konkurowały, co nie znaczy, że
@surlin: Ja to wiem, ty to wiesz, a reszta dalej brandzluje się nad screenami ze zmodowanego Crysisa :P


@Miton3: Wiesz, ja sobie nie wyobrażam jak można kupować do grania konsolę zamiast PC (nie mylić z laptopem). Więc coś tam wiem :P

Napisałem tylko, że nie jest słaba, bo nie jest.
@Miton3: @womabo: Sorry, ale granie w arcade na konsolkach było może fajne z 10 lat temu, jak wypuszczali NFS:Underground i wszyscy się tym jarali ^^ Te gry z pływającymi po torze samochodami którymi się tak podniecacie, czyli Forza i GT są o kant dupy potłuc.
Moim skromnym zdaniem, gry wyścigowe skończyły się na NFS U2, NFS MW i Dirt3, no ew. DRID2.


@DarkBolo: bo jesteś starym graczem, zdejmij okulary nostalgii to zobaczysz ze nowe ścigałki też są dobre

@sidhellfire: felling jest ważny w każdej grze a dobra grafika nigdy nie zaszkodzi
@Mave: Mój stary to fanatyk symulatorów... Jak chce pojeździć to biorę kluczyk i wsiadam do fury :D Forza mi w zupełności wystarcza, a fury aż tak nie pływają. Można tam dużo modyfikować, furki wyglądają bardzo dobrze, tory również i tyle. Nic więcej nie trza