Wpis z mikrobloga

Po co wystawiasz oceny i opinie miejsc na Google?

  • Głównie po to by kogoś pochwalić 39.1% (9)
  • Głównie po to by komuś dowalić 21.7% (5)
  • Po to by się pochwalić w ilu miejscach byłem 4.3% (1)
  • Nie robię tego 34.8% (8)

Oddanych głosów: 23

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach