Wpis z mikrobloga

Jest publiczna nagonka na kobiety nie chcące mieć dzieci ale przecież one są w związkach z facetami, którzy też nie chcą mieć dzieci xD

I tych facetów nikt nie atakuje, nie wyśmiewa, żyją sobie jak chcą
A kobiety są wyzywane xD

Tylko kobieta według facetów to istota, którą należy pozbawić wolności i prawa do samodecydowania o sobie i swoim ciele.

Jakby była zasobem i własnością facetów, a nie żywą istotą xD

Za duży wpływ kościoła? Megalomania i egoizm? Siła mięśni jako jedyna siła argumentu? Czy betonowy łeb kierowany benizem?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #dzieci
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus widać masz jakąś obsesję na punkcie tych dzieci nwm pogryzły cię czy coś ? Ktoś cie zmusza do rodzenia ? I myślisz że całe społeczeństwo siedzi na wykopie a Twoje wpisy zmienia cokolwiek ?
  • Odpowiedz
@Morritz: aha czyli według ciebie kobieta która nie chce dzieci jest zła, bo jeśli jest w związku z facetem, który nie chce dzieci, to i tak powinna je mieć, czyli zdradzić obecnego i zaciążyć z innym?
  • Odpowiedz
Jest publiczna nagonka na kobiety nie chcące mieć dzieci


@AlienFromWenus: czy ta publiczna nagonka jest teraz z nami w pokoju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko się połapać między tym a postami o propagacji psiecków i publicznej nagonki na niechęć do dzieci
  • Odpowiedz
@sayanek: dlaczego mam pozwalać sobie rozrywać krocze i mieć kulę u nogi wiecznie skupiająca na sobie całą uwagę, gdzie moje życie ma się kręcić wokół niej, a moje potrzeby nie istnieć, by mieć marne przywileje przepuszczania w drzwiach czy pracowania 5 lat krócej, a faceci mają obowiązek służby wojskowej mimo iż do wojny moze nie dojść

Dojdzie do wojny to można wtedy pomyśleć o zmuszaniu kobiet do rodzenia ( ͡
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: przecież kobiety, które nie chcą mieć dzieci to obiekt ataku tylko prawaków / konserw i innych kobiet (najczęściej tych co już mają bombelka) xd żaden normalny facet nie krytykuje takiego czegoś
ktoś kto chce mieć dzieci szuka kogoś kto chce mieć dzieci i tak samo z tymi co nie chcą, a tych co chcą wyznaczać "moralność" dla innych to trzeba tylko p-------ć xd
  • Odpowiedz
@Lefty: ale spora część facetów używa argumentu o demografii, wojnie, Mokebe i podatkach, aby dalej mieć możliwość decydowania za kobiety, co one mają robić ze sobą i swoim ciałem oraz czego one powinny chcieć
Inaczej, żeby dalej trzymać je za mordy i nie swoje własne żony i partnerki ale wszystkie inne xD
  • Odpowiedz