Wpis z mikrobloga

Teoretycznie, dostaje wypłatę w gotowce, nie mam umowy. Jak najlepiej wpłacić chociaż część tej kasy na konto?
Myślałem żeby wpłacać po maks 1000-1500 tyle mam zasadzonych alimentów i wydawalo mi się, że to by przeszło (ojciec nie płaci).
Myślałem też żeby druga część na revoluta wpłacać ale tam też są moje dane i chyba US miałby wglad...
Chce wpłacać pieniądze żeby móc je dalej przelać na jakąś giełdę czy coś..
#kiciochpyta #gielda #pieniadze #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nomysza6666: w twoim przypadku to nagrosza opcją. Revolut lubi se z d--y blokować środki. Jak zablokuje to każe Ci przedstawić źródło zarobkow, np umowę o prace. Wtedy jesteś w dupie
  • Odpowiedz
@nomysza6666: revolut to jest dobry jak sobie tam 1000 zł przelejesz i wydajesz na p------y, albo zagranicą.

Jak chcesz wyprac pieniądze, to niestety, ale musisz się napracować bardziej i bez zapłaty podatku się nie obejdzie, czyli jakieś fundacje, anonimowe wpłaty itd. Tylko tak się pierze miliony, a nie kasę z pracy. Załatw sobie umowę i po krzyku. Jak nie lubisz składek, to idź do cosinusa, dostaniesz status ucznia, to jeszcze
  • Odpowiedz
@nomysza6666: jak chcesz wpłacić krypto na giełdę to bitomat a jak gdzie indziej to załóż Skrill wplacaj przez paysafcard 5% prowizji za wpłatę zakładasz kartę wirtualna i nią wpłacasz na giełdę i możesz płacić w sklepach
  • Odpowiedz