Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #dzieci #rodzice

Korzystał ktoś lub jest w stanie polecić coś takiego? Chodzi mi o dolozenie isofixa

https://www.amazon.pl/Aiuphing-uniwersalny-samochodowy-uniwersalne-Uniwersalny/dp/B09WMQZWYC

Mam 2 isofixy w samochodzie ale bede potrzebował trzeciego. W srodek planuje zamontować fotelik ten ostatni 15-36. Powinien się zmieścić rozmiarowo.

Warto się bawić w takie rzeczy? Jak sie montuje trzeci fotelik jak nie ma isofix? normalnie na pasy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MercedesBenizPolska: tak, powinien dać się zamontować na pasy, tylko kwestia tego, czy metrów pasa jest wystarczająco, bo czasami potrafi być za mało do montażu. W moim pchełku jak jest montowany fotelik tyłem do kierunku jazdy dla młodszego to pasa mam dosłownie na styk
  • Odpowiedz
@moll: no wlasnie dla mlodszych beda po boku na isofix, a najstarszy juz w normalnym jezdzi.

Widzialem tez takie adaptery montowane nie na zwykle pasy a takie dodatkowe do tyłu fotela (top tether, nie wiem jak sie sie po polsku nazywa)
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: zapinaj na pusto xd łupinę mam cały czas założoną pasem, za to zwykły dobrze siedzi na siedzeniu.
Ja nawet torebkę/plecak zapinam na przednim żeby mi nie latał dobytek przy hamowaniu gwałtownym, jak się jakieś zdarzy
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: jako że ten fotelik przodem i dziecko w nim i tak jest realnie trzymany pasem, to możesz iść w takie wynalazki spokojnie. Nie stosowałbym tylko do fotelików które faktycznie na tym mają się utrzymać w razie wypadku itd
  • Odpowiedz