Wpis z mikrobloga

Trafiłem do kołchozu, gdzie za nie przyjście w weekend muszę się tłumaczyć. Nie chcesz więcej hajsu? Leniuchować się chce. Tak, chce mi się leżeć chujem do góry, bo nie mam nic lepszego, niż zaharowywanie się na śmierć, gdy inni mają chociaż ten dzień by odpocząć. Później zamiast sobie kupić nowego kompa (na którego nie będę miał czasu), to będę miał zaszczyt wybrać sobie trumnę.

#pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@sberatel: tak, ale chce mieć coś z tego, że haruję, poza pracą. W innym wypadku nie widzę sensu dalej tego ciągnąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Belzdron: Powiedz, że masz wymagająca kochankę, chorą córkę, matkę na rencie, drugą pracę a najlepiej nie mów nic bo co to ich k---a obchodzi co robisz w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@dzieju41: mówię coś przeciwnego: że nie mam żony, kochanki, ani nie mieszkam z matką, która zrobi za mnie pranie, przygotuje jedzenie na resztę tygodnia, zrobi zapasy zakupów i posprząta w pokoju. Jeśli nie pracuje w weekend, to i tak mam tylko jeden dzień wolny, a jak pracuje jeden dzień na weekendzie, albo we dwa, to muszę przewalać to co zarobiłem na gotowe jedzenie na telefon.
  • Odpowiedz