Wpis z mikrobloga

@jedrzej-gromadowski
Znaleźć babe i budować za te pieniądze wspólnie rodzinę - nieeee po co
Wysyłać jakiejś pijawce z neta OOOOOOO TAAAAK
Później ten sam cuck będzie mówił że baby to materialistki a karę za jego myślenie poniesie partnerka
  • Odpowiedz
@szymeq2001

@Linnior88 Gdzie dzisiaj znaleźć taka kobiete? Serio pytam bo szukam

Kiedyś to byłam ja ale jak widzę że autentycznie istnieją faceci wolą wydać na obca babe , niż własną rodzinę to już nie chce , jakiś typo wysyła po 1400 randomowym laskom z neta a tobie po urodzeniu dziecka każe uciekać zaraz do pracy
Nigdy w życiu
  • Odpowiedz
@jedrzej-gromadowski: Nie mam pojęcia kim jest ta pani ale jak znaleźli się frajerzy, którzy jej wpłacają kasę za to, że siedzi przed kompem to niech ich doi jak krowę.
W głowę zachodzę jakim idiotą trzeba być, by płacić kasę lasce, która coś tam pierdzieli przed kamerką.
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie martw się, spermiarz co wysyła donejty rando z internetu to typ podczłowieka skazanego na wieczną samotnośc, nikt nie ucierpi przez jego debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znaleźć babe i budować za te pieniądze wspólnie rodzinę - nieeee po co

Wysyłać jakiejś pijawce z neta OOOOOOO TAAAAK


@Linnior88: a ja chyba z wiekiem zaczynam rozumieć tych młodziaków, jak wychodzę i rozmawiam z rynkiem świń np w pracy, czy patrzę na aktualny rynek świń to coraz mniej się im dziwię. Lepiej zapłacić 10 zł zwalić pograć na konsoli i mieć święty spokój, kupić jeszcze kota i jest ideolo
  • Odpowiedz
@Kroledyp ja nie mówię że nie ma lasek kompletnych patusek bo są nawet niektórzy na privie niektórzy mi piszą co im p------e żony zrobiły ale nie każda taka jest i niektóre naprawdę chcą tylko normalnego życia w spokoju
  • Odpowiedz
@Linnior88: jezu jakie p---------e. Jasne, część osób to spermiarze bez honoru, tylko, że jak nie tu to hajs wyda gdzieś indziej w podobnym celu. Ale część pewnie ogląda ja czy jakiegokolwiek innego streamera, dobrze się przy tym bawi i chce by dalej kontynuował dostarczanie rozrywki. Co jest w tym złego? Póki w grę w nie wchodzą jakieś szemrane loterie, to jak dla mnie wszystko jest ok. Donate są dobrowolne
  • Odpowiedz
@rzuf22 no nie wiem mi kilka razy już ktoś chciał dać pieniądze jakieś i nigdy nie wzięłam chyba kwestia honoru i wychowania
Ja wręcz zawsze bronie kobiet ale serio jak patrzę jak niektóre łatwo kogoś naciągają to jednak mi trochę ta chęć obrony ustępuje
  • Odpowiedz
@Linnior88 ja nikomu donejtow nie wysyłam, ale potrafię sobie wyobrazić, że niektórzy mają problem ze znalezieniem partnerek nawet jeśli chcą i potem z samotności popadają w takie patologie. Ale dla różowej to jest niepojęte. JUST ZNAJDŹ KOBIETĘ I MIEJ Z NIĄ RODZINĘ.
  • Odpowiedz