Wpis z mikrobloga

@Rampararampamm: są i gdakają w bardziej skomplikowanuy sposób niż koty. Przy okazji są stadne i obserwoanie ich hierarchi jest zabawne. Przy okazji są pożyteczne i nie rozwalają środowiska naturalnego jak koty z ilościami ptakóe na jakie polują.
  • Odpowiedz
@Rampararampamm: Nie no prawda jest taka że jak sam miałem to bardzo lubiłem. Moja kotka zawsze jak wychodziłem na papierosa to wskakiwała.mi na kolana a jak ona zdechła to przestałem palić xD

Ale ogólnie to bait i chciałem ci polecić specjalną eksperymentalną muzyke ze specjlnym dzwiękiem w odbiorze dla kota co kiedyś widziałem na Vsauce ale ni mogę znaleźć więc trudno, dobranoc.
  • Odpowiedz
@Rampararampamm: Nie mo były jakieś badania że np. jak ludzie odbierają dzwięki jako muzyke to musi być specjalnym zakresie hertzów tak samo jest z kotami i jakiś badacz muzyk zrobił taką specjalną pod koty xD

Ale kompletnie zapomniałem jak to się nazywało.
  • Odpowiedz
@Rampararampamm: tak ale nie dokońca tamta co wtedy kotu puszczałem to naprawdę śmieszna i rzeczywiście zwracał na to uwagę i przy okazji nie była najgorsza. Dobra idę spać bo pier## głupoty xD dobranoc

Jakbyś chciała znaleźć to Vsauce polecał na yt.
  • Odpowiedz
@Rampararampamm:

-Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.

Śmierć zastanowił się przez chwilę.

KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry
  • Odpowiedz