Wpis z mikrobloga

@Atypical: Generalnie to nie jest absolutnie nic nowego. Najgorsze jest to, że bardzo często przez takie działania cierpią osoby nawet handlarze którzy chcą sprzedać auto, ale uczciwi są.
  • Odpowiedz
@Atypical: Za każdym razem jeśli to handlarz, albo "prywatny" tylko VIN to XXX, a nr rejestracyjny to YYY - mina i oszustwo.

Zgłosiłem do Otomoto może z 10 takich ogłoszeń - mają to w dupie.
  • Odpowiedz
@Atypical Jeździj i oglądaj (pod warunkiem, że w miarę blisko), a nie tam czas marnujesz. W opisie i na zdjęciach to zawsze perełka.
Swoją drogą chyba sprzedała się rzeczona Honda
  • Odpowiedz
@Atypical: Nie bierze się aut od handlarzy, a już zwłaszcza od handlarzy podwórkowych. Widzisz, że handlarz to od razu przewijasz dalej. Najgorsze, że ci (pod)ludzie wystawiają ogłoszenia jako osoby prywatne.

Jak auto nie jest zarejestrowane w Polsce to na 99% handlarz.

Czasami nawet warto miast unikać, jak auto jest z ostrowi mazowieckiej to najlepiej jest zamknąć ogłoszenie, bo to też handlarz. US to powinien tam robić patrole jak policja, bo
  • Odpowiedz
@Atypical: Otomoto umywa ręce klasyczek. Jak zwracałem handarzynie gruza z wadą silnika dzień później kanalia wystawiła auto więc zgłosiłem do otomoto ogłoszenie z całą dokumentacją wady efekt ? Taki sam mail XD.
  • Odpowiedz