Wpis z mikrobloga

@Grzesiok jeszcze to gadanie bo mamusia może się pomylić i dziecku kupić wódę w tubce xD

Dobrze, że dzisiaj żadna się nie pomyli i nie kupi dziecku paczki prezerwatyw zamiast paczki cukierków bo też ładne kolorowe opakowanie xD
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Rozumiem, że jak ktoś jest pijany, ale biedny to po drugim zakazie indzie do pierdla?
O co chodzi z imigrantami? PiS zaczął sprzedawać wizy w internecie czy grzejesz temat który zarzucił Kaczyński z 6 lat temu?
  • Odpowiedz
  • 3
@ipkis123: co mnie obchodzi PiS? ( ͡ ͜ʖ ͡) mnie obchodzi co obecne pajace mają zamiar zrobić choćby z cofaniem „imigrantów” z Niemiec.

Poza tym nie zrozumiałeś za bardzo. Jest dziesiątki problemów, a premier i reszta śmiesznych panów pompują alkoholowe czekotubki jakby to był priorytet narodowy.
  • Odpowiedz
  • 5
@JohnMcGlennon: tak, tak. Leje z pisu przy każdej okazji i na bank jestem mateckim.

Szkoda mi czasu na twoje trollowanie. Przez taka ignorancję znowu PiS dojdzie do władzy i tak w koło, w koło i w koło.

Niczym nie różnicie się od tych głupców z konfederacji i pisu. Oni wszędzie widzą Niemców i tuskow a wy pisowcow.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: W sensie - jak nie zajmiemy się imigrantami to nie można zając się wódką w tubkach, tak? Rząd ma się zająć jedną rzeczą na raz? czy o co chodzi w Twoim wpisie?
  • Odpowiedz
  • 3
@cziko: o to że w podobny sposób nie zajmują się innymi tematami. Oburzenie w sprawie pompowania kasy w deweloperów nie przeszkadza im w fikolkach aby wdrożyć ten plan. Z tubkami sami nakręcili oburzenie i bohatersko zwalczyli coś co 99% ludzi miało w dupie
  • Odpowiedz
tak się wam tylko wydaje


@SpokojnyPan: ale co się wydaje, że premier osobiście wychodzi przed kamery i mówi że ministrów stawia do pionu w sprawie tubki, którą mają zlikwidować do północy? Przecież to cyrk, akcja jak z Putinem który macha rachunkami przed nosem lokalnych urzędników i pyta jakim cudem biedni ludzie mają tak drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wap30 tyle, że urzędnik w Polsce może realnie wpłynąć na kwestie sprzedaży alko. Więc porównanie z jakimś rachunkami, że drogo w r0sji u fiutina jest nieco głupie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: a jak w tylko tej kwestii to niech będzie, ale tego to nikt się nie dowie bez porównawczego sondażu. Nie sądzę żeby świadomym wyborcom to się mogło podobać, a po ma ten problem ze na tych ostatnich znacznie więcej niż pis
  • Odpowiedz