Wpis z mikrobloga

@Kempes: PIS PIS PIS PIS - słabe to, ja jestem ciekaw czy nie chcą jej teraz udupić żeby w następnych wyborach nie uczestniczyła bo nastroje we Francji są jakie są więc musi wygrać lewica a nie jakiś prawak.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Francja robi się najbardziej lewackim krajem w UE, może zaraz po Hiszpanii, więc nie ma opcji żeby ktokolwiek rządził z prawicy czy z prawicy która ma dobre kontakty z Putinem, a inna sprawa że LEWICA czyli Makaron i inni mają jeszcze lepsze stosunki z tym okrutnym Putlerem xd
  • Odpowiedz
uważasz że zmusili ją do kradzieży, czy jak to sobie tłumaczysz?


@OscarGoldman: poplułeś już na złą Francję, ale zupełnym przypadkiem całkowicie pominąłeś pytanie, więc je ponawiam. jesteś w stanie odnieść się pytania które wprost dotyczy bzdur które piszesz, czy tak prosta czynność cię przerasta?
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: Tak mówiłem w okolicach 2015-16 o Trumpie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A Le Pen jest po prostu faworytem na dzień dzisiejszy, ma najlepsze wyniki z wszystkich badanych (wiadmo jeszcze dużo wody musi upłynąć, ale skreślanie jej jest straszną głupotą i zarówno Trump jak i Duda pokazali jak może się skońćzyć - a oboja zaczynali z gorszej pozycji).
  • Odpowiedz