Aktywne Wpisy

bobsley33 +476
źródło: temp_file5545887333585616639
Pobierz
nad__czlowiek +50
#programista15k #programista25k #programowanie #budda
Śmieszą mnie ludzie na udawanych fejk działalnościach, gdzie te firmy jednoosobowe to bardzo słaby zaskowany etat UoP w celu unikania wysokich podatków - ostro się wypowiadają po osobach typu Budda. Nie popieram działań Buddy, ale śmieszą mnie ludzie co sami dymają państwo na podatkach jak sie da i korzystają z faktu, że brakuje czasu i odpowiedniej ilości urzędników co by sprawdzili po kolei każdą działalność jednoosobową B2B pod kątem czy nie ma tam czasem stosunku pracy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - tylko dlatego te osoby są bezpieczne, bo nie ma kto tego sprawdzić
Różni lekarze, prawnicy ale przede wszystkim programiści xD Udawany etat by bulić 12% zamiast 32%. Mało tego, ten cały śmieszny AKUP który pozwala odliczać prawie 50% wartości z 32% podatku to jakiś żart - 99% pracy programisty to
Śmieszą mnie ludzie na udawanych fejk działalnościach, gdzie te firmy jednoosobowe to bardzo słaby zaskowany etat UoP w celu unikania wysokich podatków - ostro się wypowiadają po osobach typu Budda. Nie popieram działań Buddy, ale śmieszą mnie ludzie co sami dymają państwo na podatkach jak sie da i korzystają z faktu, że brakuje czasu i odpowiedniej ilości urzędników co by sprawdzili po kolei każdą działalność jednoosobową B2B pod kątem czy nie ma tam czasem stosunku pracy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - tylko dlatego te osoby są bezpieczne, bo nie ma kto tego sprawdzić
Różni lekarze, prawnicy ale przede wszystkim programiści xD Udawany etat by bulić 12% zamiast 32%. Mało tego, ten cały śmieszny AKUP który pozwala odliczać prawie 50% wartości z 32% podatku to jakiś żart - 99% pracy programisty to
źródło: programistyczny buddah
Pobierz




Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Rosja dla wielu partii politycznych na zachodzie zazwyczaj prawicowych (choć nie tylko) jest jak niczym jakaś mekka do której ich ciągnie Xd czy oni nie pamiętają tego że jeszcze do niedawna Rosja pod postacią ZSRR była ich śmiertelnym wrogiem?
źródło: 1000032914
PobierzZgadzam się z tobą i to bardzo a propo skrajnej lewicy to tutaj już nie jestem w stanie w ogóle zrozumieć co oni widzą w Rosji Xd w końcu Rosja jest chyba otwarcie anty-lewicowa a pomimo tego Duza część skrajnej lewicy nadal Rosję lubi xD
Najpewniej niestety tak
Towarzysz Michał to według mnie bez obrazy już chyba żyje w swoim własnym świecie patrząc na jego kanał szczególnie shorty Xd
Być może masz rację choć uważam że trochę zbyt bardzo jesteś uprzedzony w stosunku do prawicy i rzeczy które wymieniłeś lewica czasami też zrobi a według mnie każde poglądy powinno się szanować no chyba że są one bardzo radykalnie
Nadal aktywnie działa być może dostał Shadow bana dlatego trudno go znaleźć?
Generalnie jak zawsze materiał od OSW wartno obejrzeć.
https://www.youtube.com/watch?v=Uy8BIU4bVsw
Mogłem w moim wpise napisać że również lewicowe za co przepraszam aczkolwiek uważam że to nie jest wstyd czasami krytykować ludzi/partie o swoich poglądach takie mówienie "a ci drudzy to" do niczego nie prowadzi ja staram się zarówno krytykować lewicę jak i Prawicę jeśli potrzeba i uważam że jest to dobre rozwiązanie bo takie zachowanie być może może pomóc w rozwoju danej partii jeśli dostaje krytykę od swoich wyborców taka
źródło: 12d9cead466f8b6e67858c31ab53ebedd916f58f631342b13f1c743ccd1b9f79
PobierzDzięki obejrzę później. Choć czy mieszkańcy byłego NRD nie powinni również pamiętać o tym że ZSRR zabrał im wolność na kilka dekad i odgrodził ich od reszty Niemiec? Rozumiem że mógł być to wypływ propagandy NRD jednak chyba widzieli to jak się żyje w NRD Czyli źle a przynajmniej nie tak dobrze jak na zachodzie ich kraju
źródło: cbabb90d1a618adb22154420c2500c1e28f6894eabc7a659f1bed019370617e3
Pobierz(Według mnie) Putinowski Rozsądny konserwatyzm= Ruski mir= Bieda, zacofanie I degradacja społeczna
XD
Bez przesady zarówno lewica jak i prawica mają swoje za uszami