Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: robota Flicka, pamiętam jak ten debil Kovac w Bayernie chciał wywalać z klubu Mullera, Boatenga i nie wiem czy nie Neuera, a potem przyszedł Hansi i się okazało, że Muller jest w topowej formie, a drugi jeszcze daje rade na tyle żeby wygrać LM ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@MrFryteczka

Flick mimo że uczył się pracy przy selekcjonerze reprezentacji Niemiec to okazało się że jest lepszym klubowym trenerem niż reprezentacyjnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 23
@mam_spanko: Flick pokazał mu jak bić żonę żeby nie było śladów i jest spokojna głowa i efekty, stara niemiecka szkoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robota Flicka, pamiętam jak ten debil Kovac w Bayernie chciał wywalać z klubu Mullera, Boatenga i nie wiem czy nie Neuera, a potem przyszedł Hansi i się okazało, że Muller jest w topowej formie, a drugi jeszcze daje rade na tyle żeby wygrać LM ¯\(ツ)/¯


@rzaden_problem: A można by poprosić Flicka, żeby poprowadził naszą reprezentację? W zamian nieograniczone środki finansowe (ćwierć miliarda przesunięte z TVP) i pozycja w PZPN jak
  • Odpowiedz
@StdPtr: Czyli to prawda z tymi prowadzonymi przez Flicka dodatkowymi zajęciami z "wychowania do życia w rodzinie" (WDŻWR) których inspiracją była twórczość Jacka Kaczmarskiego. Tak, czy inaczej ważne, że gra gitara. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz