Wpis z mikrobloga

#przegryw #psychologia
Jakiś zaburzony człowiek mi kiedyś powiedział, że on mnie może obrażać i krytykować, ale ja go już nie mogę.
Gdy zwróciłem mu uwage to się skrajnie zdenerwował

I powiedział, że p***le głupoty xD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xvenowski:
jakie 'przyznajecie' 'wy'? chyba już nie żyjemy pod komuną obywatelu aby pisać do kogoś 'wy'?

pomijając już to, nie rozumiem czego innego się spodziewałeś. ludzie to zwierzęta, widziałeś kiedyś zwierzęta u których nie ma hierarchii opartej na sile? wszędzie tak jest. oczywiście siły nie rozumiemy bezpośrednio jako fizycznej, tylko ogólnie w znaczeniu 'power' / możliwości.
  • Odpowiedz
  • 0
@10129:

pomijając już to, nie rozumiem czego innego się spodziewałeś. ludzie to zwierzęta, widziałeś kiedyś zwierzęta u których nie ma hierarchii opartej na sile? wszędzie tak jest. oczywiście siły nie rozumiemy bezpośrednio jako fizycznej, tylko ogólnie w znaczeniu 'power' / możliwości.


@10129: Zgadzam się, ale jednak wielu normików udaje, że wcale tak nie jest, mało tego, jeśli ty im powiesz jako przegryw, że tak jest to mogą cię
  • Odpowiedz
skończ z tym gadaniem o normikach, ani nie ma czegoś takiego jak normi, ani to nie jest mądre bo to nie monolit.
1. sam z reszta robisz to samo co źli normicy, podnosisz sobie poczucie wartości ich kosztem przypisując im wyimaginowane cechy.
2. jeżeli myślisz, zę przegrywy się zachowują inaczejw tych kwestiach to albo jesteś wyjątkowym ignorantem albo celowo kłamiesz.
cały ten tag jest zasrany ludźmi poniżającymi innych, wywyższających się kosztem innych, przypisujących innym jakieś cechy z d--y. te inn-niż-normicy przegrywi się różnią tylko tym, ze są w realu zbyt wystraszeni aby cokolwiek zrobić, ale w internecie podwójnie gnębią każdego kogo dadzą radę aby podnieść swoją 'pozycje'. tu jest taka sama walka o pozycję cudzym kosztem i podwójne standardy, gdzie naszym <przegrywom> można wiećej niż innym.

dalej, to normickie koncepcje bo masz to opisane w podręcznikach do psychologii/socjologii. to nie jest jakaś wiedza tajemna która przegrywi posiedli.
  • Odpowiedz