Wpis z mikrobloga

Chyba znowu stracę pracę, bo kolejny klient powoli zrezygnuje z usług ochroniarskich, szukając oszczędności. Na razie odpadły weekendy. A co będzie dalej? Tego nie wiem... Nikt już nie potrzebuje stróża nocnego. Zastąpi mnie pilot do bramy, a technologia, którą coraz więcej firm wprowadza, przejmuje kontrolę nad ochroną. Kamery, czujniki ruchu, automatyczne zamki – wszystko to działa bez potrzeby obecności człowieka. Jestem tylko kolejną ofiarą postępu. To przykre, że po tylu latach pracy wszystko, co robiłem, może być zastąpione czymś tak prostym i tanim. Na razie wysłano mnie na miesięczny urlop, ale obawiam się, że to tylko kwestia czasu, zanim w ogóle nie będę potrzebny.

#przegryw #przegrywpo30tce #asperger #niepelnosprawni #ochrona
Mikroprocesor - Chyba znowu stracę pracę, bo kolejny klient powoli zrezygnuje z  usłu...

źródło: temp_file6714525501295359938

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Hmrogrz Nie, jest to po za zakresem moich zainteresowań. Obecnie studiuje i nie chce zajmować się stróżowaniem w godzinach nocnych jeśli uda mi się ukończyć studia. Obecna praca pozwala mi studiowanie i dlatego jest dla mnie ważna.
  • Odpowiedz