Wpis z mikrobloga

Hej miraski mam zagwozdkę, long story short, robię remoncik mieszkania, zerwałem panele i na zdjęciach pokazuję to co zastały moje oczy, nie wiem jak to nawet skomentować, na początku myślałem, że to jakaś pleśń, ale no to raczej nie jest to, bo mieszkanie ma raptem 2 lata, nie było żadnego zalania oraz nie było tego przy odbiorze mieszkania, także wygląda jakby ekipa po prostu u-----a mi czymś beton, jakby pluli na ziemię, nie mam zielonego pojęcia. Oczywiście, mógłbym znów położyć panele na to i nie byłoby tego widać, ale po 1 mnie to wku*wia a po drugie nie wiem jakbym spojrzał typowi od paneli z Castoramy w oczy, zapadłbym się ze wstydy. W związku z tym mam 2 pytania,
1)Co to jest za materiał to jest czysty beton czy jakaś domieszka betonu z czymś?
2)Czy da się to jakoś umyć jakimś środkiem chemicznym? Jeśli tak to jakim?
3)Ewentualnie ile by mnie kosztowało zatrudnienie jakiejś firmy która by mi to ogarnęła, pokój jest mały ma z 20m2
#remontujzwykopem #remont #budujzwykopem
MrocznyZiemniak - Hej miraski mam zagwozdkę, long story short, robię remoncik mieszka...

źródło: IMG_5303

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepiej udaj sie do psychiatry.Takie cos da sie wyleczyc.A sprawdzales jaka ziemia jest pod budynkiem? Moze trzeba by ja wymienic na jaks bardziej czysta?
  • Odpowiedz