Wpis z mikrobloga

@Vedar: jak p0lka słyszy nawet łamany angielski to po prostu jej przepala styki; kompleksy tak silne, że każda forma zagraniczniaka jest wartościowa; i co najzabawniejsze, nieważne czy jest wykształcona;
  • Odpowiedz
@Vedar:
Mam ładniejszą żonę a jestem brzydszym od tego Pajeeta polakiem ulańcem przed czterdziestką. Może blackpillowcy powinni się zastanowić nad swoim charakterem, wartościami, rozwojem zawodowym, podejściem do życia zamiast srać jadem i obwiniać wszystkich wkoło za swoje niepowodzenia? Skoro nawet ktoś o cechach fizycznych jak ja jest w stanie stworzyć szczęśliwy związek i założyć rodzinę to naprawdę zastanawia mnie jak nasrane pod kopułą muszą mieć ci, którzy wyłącznie narzekają.
  • Odpowiedz
@smk666: Nie śmiałbym Was wrzucić do jednego worka, bo może jesteście chlubnym, pozytywnym przykładem i nic tylko przyklasnąć oraz życzyć szczęścia. Moje obserwacje, ze studiów, które zaczynałem 16 lat temu są jednak takie, że koleżanki z roku wyskakały się na rozmaitych przyjezdnych bambusach (wtedy to szczęśliwie jeszcze była głównie Hiszpania), potem same świrowały na Erazmusach, generalnie nawet średniaki z roku nie bardzo chcieli z nimi potem urzędować. Jak mieliśmy gości
  • Odpowiedz
Mam ładniejszą żonę a jestem brzydszym od tego Pajeeta polakiem ulańcem przed czterdziestką. Może blackpillowcy powinni się zastanowić nad swoim charakterem, wartościami, rozwojem zawodowym, podejściem do życia zamiast srać jadem i obwiniać wszystkich wkoło za swoje niepowodzenia?


@smk666: I to niby jakiś dowód na obalenie blackpilla? Powiedz jeszcze że poznałeś ją w szkole/na studiach i od tego czasu jesteście lata ze sobą xD
Normalne kobiety istnieją, ale wychodzą z 'rynku' po okresie szkolnym najczęściej. Taki dobry to znajdź kogoś po tym okresie, albo lvl hard - po 30.

I klasycznie, jakby było tak łatwo jak mówisz to problem samotności mężczyzn by nie istniał. No ale jednak jest trochę inaczej. A to nie jest tak żę 100% tych facetów siedzi w pinicy ulanych i narzeka jak im źle. Bardzo dużo żyje swoich zwykłym (mniej lub bardziej) życiem i w duszy płacze że
  • Odpowiedz
jak mu się udało zdobyć polkę? niski, otyły, zakolasty, bardzo nie urodziwy pajeet... co raz częściej mam wrażenie że blackpill to ściema wymyślona by wyeliminować niedynamicznych chłopów z rynku


@Vedar: Normalnie, neutralnie. Generalnie obraz giga chada jako tego idealnego mężczyzny to obraz w większości stworzony od jednych mężczyzn dla drugich oraz ideał mężczyzn a nie ideał kobiet.
  • Odpowiedz
Powiedz nam więcej o żonie modelce.

@AnonZarobas:
Wydaje mi się, że to jest właśnie Twój problem, że Ty nie widzisz nic poniżej modelki. Czasami odnoszę wrażenie, że ci, którzy tak narzekają, że kobiety 4/10 nie patrzą na chłopa poniżej 9/10 i 190 cm wzrostu sami mają identycznie wysokie wymagania wobec partnerki.

koleżanki z roku wyskakały się na rozmaitych przyjezdnych
  • Odpowiedz
tylko zastanawiam się co tak odrzucającego jest w tych gościach, albo może mają zbyt wygórowane wymagania jak na swoje możliwości? Po prostu czysta ciekawość.


@smk666: No co, wygląd. Tak samo jak się przebywa w grupce gdzie faceci są wysocy, ma się jakieś poczucie bycia gorszym, gdy się ma nędzne 170. Tak samo kobiety odbierają facetów którzy są pokarani albo obdarowani przez geny. Tyle.

Wygórowane wymagania? Pewnie niektórzy tak, sporo jednak nie i dalej jest problem. Użyję foty z neta która została użyta przez tutejszą różową, która próbowała innym wmówić jak
kaminarii - >tylko zastanawiam się co tak odrzucającego jest w tych gościach, albo mo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
No co, wygląd

@kaminarii:
Ziomek, ja ważę 140 kg (no dobra, dla uczciwości wtedy ważyłem 125 kg tylko "w ciąży" przytyłem) to wypadam chyba poza wszelkie kategorie w tej konkurencji.

Według mnie kobieta na zdjęciu jest 5-6/10 realnie oceniając, dalej według mnie ładna.

No tak,
smk666 - >No co, wygląd
@kaminarii: 
Ziomek, ja ważę 140 kg (no dobra, dla uczciwości...

źródło: screen-shot-2021-03-03-at-113714

Pobierz
  • Odpowiedz