Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym wszystkim jest to że natura promuje takie zachowania, natura jest bardzo brutalna i prymitywna. Te wszystkie patusy które do tego doprowadziły będą mieć wspaniałe życie i gwarancje przekazania genów.

Dlatego cieszy mnie to że zostałem wyrzucony i wykluczony społecznie. Bo społeczeństwo jest złe i promuje patologie, dobrzy ludzie są samotni.

#przegryw
kamsher - Najgorsze w tym wszystkim jest to że natura promuje takie zachowania, natur...

źródło: IMG_3508

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: Prawda jest jeszcze straszniejsza, bo gdyby nie społeczeństwo, byłoby znacznie gorzej. Gdyby nie jakiś normy narzucone przez nie, większość trvceli z tego tagu zostałaby bez litości Z------A jeszcze na etapie szkoły/dzieciństwa.
  • Odpowiedz
@kamsher: Natura to demoniczny, patologiczny, bezsensowny i bezduszny mechanizm, władający tym światem. Sp0łeczeństwo, natura, świat, są pierwotnie złe, to wszystko jest ogromną spiralą cierpienia, bezsensowną, brutalną, losową. Słabi są niszczeni, uczciwi wykorzystywani, dobzi kończą marnie, wrażliwi są wykańczani, sprawiedliwości nie ma. To jest uosobienie piekła, jesteśmy w nim na tej plugawej planecie. Dlatego gardzę tym wszystkim.
  • Odpowiedz
@kamsher: ale bym tych sprawców tego połamał
Jestem przegrywem, ale z dynaminą i podniesioną głową - dlaczego??
W szkole próbowali mnie gnoić, ale się nie dałem i nawet z wielkimi się zdarzało n---------ć, kiedyś wygrałem z typem w moim wieku i mojej postury, a dwa dni później biłem się z jego starszym bratem, który był większy. rozwaliłem mu nos, ale przegrałem, bo tak zataczało mi się od uderzeń w głowie, że musiałem zrezygnować, aby nie zezgonować jako małolat wtedy w tym kiblu
Ale wyszedłem z twarzą, wprawdzie obitą xD, bo raz, że pierwszą walkę wygrałem, postawiłem się jednemu i drugiemu, a drugi mimo, że mnie obił jak wspomniałem, musiał mieć nos składany w szpitalu. Dzięki temu miałem spokój już do końca podstawówki od uczniów, bo nauczyciele wtedy naszej trójce dali nieodpowiednie zachowanie na semestr, które później i tak na bardzo dobre wyprowadziłem pod koniec roku.

Po co w ogóle
  • Odpowiedz
@kamsher: I cyk, skończy się apelem o cyberprzemocy, a całość szybko rozejdzie się po kościach, bo "odpowiedzialność zbiorowa". Niestety nie pierwszy taki przypadek, te dzieciaki równie dobrze mogłyby odpowiadać jak za zabójstwo, a dostaną co najwyżej naganę i dalej pójdą w świat. Biedna dziewczyna, najwidoczniej zbyt wrażliwa dla tego świata. Anioł wrócił do nieba.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: Z drugiej strony anarchia daje Ci większe szanse na pokonanie 3x silniejszego agresora bo wchodzisz na level wszystkie chwyty dozwolone i wtedy np. możesz go skasować jednym celnym ciosem kosą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Eutoption mam wolną wolę w stosunku do tego kim chcę być, to że społeczeństwo nakazuje różne rzeczy to wiadomo trzeba trochę iść ich ścieżką, ale moja ścieżka jest ta, którą chcę podążać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kamil150794: na tagu skończyłem, bo jestem incelem. Natomiast w innych sferach dość daleko mi do przegrywa, żyje mi się całkiem znośnie, plus mam zdrowie psychiczne pomijając frustrację odnośnie braku kobiet w moim życiu, która jednak póki co mnie nie wyniszcza.

A co do decyzyjności ziom, nie baw się w profesora socjologii, każdy ma decyzyjność z jednej strony, z drugiej u każdego jest ograniczona.
  • Odpowiedz