Wpis z mikrobloga

Przytoczę jeden komentarz który znalazłem na pewnej grupie na Facebooku: "Trzeba być po wylewie aby wierzyć w historię buddy" bubba technikę manipulacji ma opanowaną do perfekcji i ludziom dobrze wyprał mózgi, a oni chodzą za nim jak takie głupie owieczki i wierzą we wszystko co on powie. A ta cała powódź w Polsce, to w ogóle mu z nieba spadła, bo dzięki pomocy i postawieniu tych czterech domków na krzyż, on kupił sobie kolejną partię owieczek, które go będą bronić nawet wtedy kiedy na światło dzienne będą wychodzić kolejne dowody, które będą obnażać jego kolejne kłamstwa i manipulacje. A te wszystkie afery itd nie są ważne bo najważniejsze jest to, że on pomógł i tylko to się dla nich liczy, nic innego. A te ich zachwyty, ochy i achy są takie jakby on co najmniej połowę polski odbudował. To jest chore i trzeba z tym walczyć aby ludzie przejrzeli w końcu na oczy. #budda #famemma #polityka #polskiyoutube #frajerzyzmlm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MGersdorfXD: Nawet wiem z jakiej to grupy. Zabawne jest to, że na grupie jest sporo w miarę “poważnych i dorosłych” osób którzy robią hajs, dzielą się wiedzą i pomagają, a pojawił się taki Cezary który ich zwyzywał że boli ich d--a XD ten sam Cezary ma na oko ledwie ukończone 18 lat, w tle zdjęcie gruza, a na innym zdjęciu screen z Minecrafta. Fani buddy to stan umysłu.
ElementalX7 - @MGersdorfXD: Nawet wiem z jakiej to grupy. Zabawne jest to, że na grup...

źródło: IMG_6914

Pobierz
  • Odpowiedz