Wpis z mikrobloga

#przegryw Już myślałem, że ten dość komiczny slogan "bądz sobą, bro" już wymarł, ale nie, normiki znowu go odkryły i plusują w gorących xdd. Oczywiście, bro, po prostu bądź sobą... Chyba że jesteś cichy i wolisz spokojne zajęcia od zabaw w klubach i na imprezach w każdy weekend, to wtedy już nie bądź. Błagam, normiki, piszcie już o tej siłowni leczącej każdy jeden problem we wszechświecie albo terapii czy coś, bo "bądź sobą" jest dosłownie w top 5 najgłupszych sloganow, jake kiedykolwiek wymyślono. Po prostu nie wierzę, że to ktoś może na serio wkleić jako jakąś "mądrość" 🤣🤡
Rimbolo - #przegryw Już myślałem, że ten dość komiczny slogan "bądz sobą, bro" już wy...

źródło: e0e97674c95504a8bf5c1e41cf46fcf6bde69a60b2a872d45e7d538025cb23c1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rimbolo: Nic nowego. Normictwo zawsze zakrzywiało rzeczywistość by dopasowywać ją do swojej nierealnej wizji. Ich zakłamanie jest w intencji ich stada, więc mnie takie przetyki nie ruszają już od dawna.
  • Odpowiedz
@Rimbolo ja to zaplusowałem z czystego pragmatyzmu. oskarki po zobaczeniu tego mema opuszczą tag i pójdą być produktywnymi członkami społeczeństwa i ja jak i wy będziecie czerpali z tego wymierne korzyści
  • Odpowiedz
@Rimbolo: jak ktoś jest s---------y to siłownia pomaga w tym, zeby się wyspać po wysiłku, albo worek z cementem do samochodu chłopskiego łatwiej załadować i tu sie zalety kończą dla chłopa typu spierdox xd
  • Odpowiedz