Wpis z mikrobloga

#komputery #gry #gaming
Hej mireczki mam pewien kłopot pobrałem dziś sobie z torrentów gierkę najnowszego god of war ragnarok wszystko łądnie pięknie zainstalowałem odpaliłem fajnie śmiga ok nawet spoko grafika bez problemu, przeszedłem sobie pierwszego boosa i wyłączyłem grę żeby wyskoczyć sobie po czteropaczek na wieczór, po powrocie odpalam żeby kontynuować a tu zonk czarny ekran procesor kręci na 100% grafika jakby wcale nie reaguje i zero obrazu z gry, dla pewności sprawdziłem odpalając ghost of tsushima i wszystko ok jakieś pomysły wstawka wydaje sie być legitna crack też działał bo odpaliłem za pierwszym razem 113gb i 4 dni pobierania nie chciałbym szukać innej wstawki bo mi się browar w lodówce skiśnie zanim odpale gejmingowy wieczór
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@vulcanitu: w teorii masz rację crack może być jakiś spaprany ale w praktyce na tyle lat co z torrentów pykam to pierwszy przypadek który zresztą zadziałał
  • Odpowiedz
  • 1
@purrminator: niestety światłowód to orange podłączy jak sobie go pociągnę 10km sam mam jeszcze po starych kablach tpsa do 20mb nawet mobilny jest jeszcze słabszy
  • Odpowiedz
@purrminator: To i tak progres.
A lata temu dzieciarnia z niepokojem czekała za pobraniem objętościowo ~1DVD, żeby to zadziałało, nie było spaprane i nie trzeba było pobierać po raz kolejny. Pobieranie nie było pewne, bo nie każdy klient p2p miał dobre mechanizmy weryfikacji poprawności pobrania.
No i masochiści na dial-upie, to już w ogóle inny gatunek
  • Odpowiedz
@sirpingus: ależ ja to pamiętam, to się działo na moich oczach (lvl40 here, w internecie od wczesnych lat '00). Po prostu czas płynie i człowiek nie spodziewa się czegoś takiego w 2024. Łatwo zapomnieć że na głębokiej prowincji infrastruktura wciąż ostro ssie...
  • Odpowiedz
Łatwo zapomnieć że na głębokiej prowincji infrastruktura wciąż ostro ssie...


@purrminator: Ta prowincja w cale nie musi być głęboka. Wystarczy złośliwy sołtys/starosta/zarządca terenu cop nie wyraża zgodę na prace (np. prucie ulicy/drogi).
  • Odpowiedz