Wpis z mikrobloga

uwielbiam serial z archiwum x ale k---a mimo ze juz od kilku dobrych lat jestem dorosla to dalej boje sie tej muzyki i tego intro jak niczego na swiecie

daje slowo nic mnie tak nie przeraza, zadne horrory tylko to jedno

#oswiadczenie #seriale #zarchiwumx #j--------e
AIicja - uwielbiam serial z archiwum x ale k---a mimo ze juz od kilku dobrych lat jes...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AIicja: ja przez to g---o kilka lat bałem się spotkania z kosmitami i miałem problemy z zasypianiem. W sumie 7-8 latek nie powinien tego oglądać, tak rodzice pilnowali.
  • Odpowiedz
W sumie 7-8 latek nie powinien tego oglądać, tak rodzice pilnowali.


@chromypies: Nie musieli pilnować, jak to zwykle leciało grubo po 21-22:00. Z czerwonym kwadracikiem w rogu. Wtedy to w ogóle był łańcuch na telewizorze, bo na każdym kanale albo leciała Różowa Landrynka czy inne Opowieści z Krypty, albo Nie do Wiary.
  • Odpowiedz
@salcefrytki: @eeehhh oznaczenia zielone, żółte i czerwone weszły jakoś późnej chyba i emisja tak bliżej 21 musiała być, ojciec kolejarz w pracy, matka przysnęła na kanapie i się oglądało. W sumie s--s w tym serialu chyba nie istnieje, Mulder musiał być onanistą, bo nigdy partnerki nie miał, a Dana nie lepiej, scen brutalnej przemocy to też tam raczej nie ma, nie wiem czy na czerwone oznaczenie zasługuje. Omawiało się
  • Odpowiedz
@chromypies: Ja właśnie Factor X bardzo lubiłem, nie wiem skąd, ale ktoś mi skombinował większość numerów. I strefę 51 z Action Maga na płycie z CD-Action się czytało. W bibliotece brało się też 'Goście z Kosmosu' a rodziców zmuszałem żeby pojechać do Wylatowa i na Górę św. Anny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale samego X-files w telewizji kompletnie nie kojarzę. Pewnie z prostego powodu - że
  • Odpowiedz
@eeehhh: ja oglądałem JAG, oczywiście MacGyver, Drużyna A, Wołoszański, no dziecko lat 90. czy tak raczej drugiej połowy. I filmy przyrodnicze z Krystyną Czubówną na mikrofonie, w zasadzie ich też nie powinienem był oglądać, bo tam zwierzęta rozszarpywały inne zwierzęta, ale to puszczali w sobotę rano. Wikipedią tamtych czasów było czasopismo Świat Wiedzy, jak przeczytałem o poltergeist to gacie pełne. Ale temu periodykowi zawdzięczam zapoznanie się z damską anatomią. Słabo
  • Odpowiedz