Wpis z mikrobloga

@Krs90: Taktycznie na mapkach nie ma największych miejscowości Włoch i Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do miast typu Bytom po mieszkania za 4500 zł/m² jakoś nie wędrują tłumy jak do ziemi obiecanej, czy więc Polacy oświeceni powyższymi mapkami zaczną hurtem emigrować do potenrznych miast „powiatowych” pokroju Benewentu czy Salamanki, tylko dlatego że jest taniej niż w Krakowie? Nie wiem choć się domyślam
  • Odpowiedz
Polak nie zniży się do kupienia za 9k za metr w jakiejś powiatowej Sewilli XD Nas k---a stać!


@Raytuz: Polak nie zniży się do kupna mieszkania w polsce powiatowej, będzie miał zarobki na poziomie 4,5 netto, 15k oszczędności i będzie skomlał na tagu nieruchomości, że jemu się NALEŻY, (powtarzam - NALEŻY! ) mieszkanie w top3, za 7k z metra xD
  • Odpowiedz
@Krs90: 2 tygodnie temu byłem we włoszech, akurat w rejonie Alessandrii i to jest tak w c---a walenie, że się w głowie nie mieści... Mieszkania, które był powystawiane za 70k ojro, to były najtańsze mieszkania. Na zadupiach takich, że przez 30 minut jedziesz drogą gdzie w każdym domu okiennice pozabijane dechami, światło w nocy nie pali się w żadnym domu. Albo wieś taka, że masz jeden sklep, jedną kawiarnię i
  • Odpowiedz
  • 2
No to k---a jedźcie i kupujcie te mieszkania, to dowiecie się czemu takie tanie. Wykopki to jest kvźwa elita internetu.


@stanleymorison: Nie mogę bo kupiłem właśnie pakiet mieszkań I N W E S T Y C Y J N Y C H okazyjnie w Krakowie za 100k/m2 i właśnie odpędzam się od I N W E S T O R Ó W biznesowych którzy chcą je ode mnie kupić za
  • Odpowiedz
  • 7
Polak nie zniży się do kupna mieszkania w polsce powiatowej, będzie miał zarobki na poziomie 4,5 netto,


@stanleymorison: W Polsce Powiatowej jak masz umowę o pracę i masz 4500 netto to jesteś w 10% najlepiej zarabiających, a mieszkania potrafią się od 9000 zł/m2 zaczynać, więc też powodzenia xD
  • Odpowiedz
@Krs90: No i czyj to jest problem? Chcesz mieć dobrą komunikację, duży rynek pracy, rozwinięte usługi, szeroką ofertę rozrywek, gastronomii i możliwości rozwijania hobby i mieć mieszkanie za półdarmo xD Za dostęp do takich rzeczy się płaci.
  • Odpowiedz
  • 3
@stanleymorison: No ja nie mam problemu, mam nadzieję że ten literalny komunizm zostanie wyplewiony i wszystkie mieszkania przejdą pod wielkie fundusze INWESTYCYJNE, a polaki robaki nie będą kupować już mieszkań bo nie są godni. Chcesz godnie żyć to dojeżdżasz do pracy 4 godziny w jedną stronę albo idziesz pod most i elo. Śmierć frajerom.
  • Odpowiedz
@Krs90: myśleliśmy o wspólnym zakupie w ramach rodziny czegoś nad wybrzeżem( dom) do wczasów i w razie W jako habitat dla samic z młodymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100 k euro ta przyjemność by kosztowała. Tak by tam pracować jakoś sensownie itd to by trzeba podbić w sensowne większe miasto gdzie kwota 100k euro była by nie wystarczająca.
  • Odpowiedz
dlatego kto może to się przeprowadza na północ?


@Anakee: Bo nie ma tam roboty. Ale wykopki i tak się będą brandzlowac że mieszkania tańsze niż w sosnowcu. No tańsze i co z tego?
  • Odpowiedz
@Krs90: szkoda, że jakaś merytoryczna dyskusja o tym czemu w polsce ceny nieruchomości szaleją zmienia się w p---------e o tym jak to meliny na zadupiach we włoszech są tańsze niż w polsce xD
  • Odpowiedz