Wpis z mikrobloga

Domański dzisiaj w Radio Zet:

1. Pyt.: Krótka piłka, czy kredyt 0% idzie do kosza?
Odp.: Nie

2. Pyt.: Podatek od pustostanów, tak czy nie?
Odp.: A to trzeba na spokojnie

3. Pyt.: Kolejne pytanie o kredyt 0
Odp.: Teraz skupiamy się na pomocy powodzianom

4. Pyt.: Czy środki z kredytu 0% zostaną przesunięte na rzecz pomocy dla powodzian?
Odp.: Jest taka propozycja ale tylko z budżetu za 2024 rok (WTF? XD)

5. Pyt.: Kredyt 0% podniesie ceny materiałów budowlanych, czy powodzianie mają rywalizować z metropoliami o budowę domów?
Odp.: Rząd robi wszystko żeby koncowe ceny materiałów były jak najniższe, a pozatym nie ma tera rozmowy o kredycie 0% tylko o pomocy powodzianom.

6. Pyt.: Jak się pan odniesie do spotkań PZFD w kancelarii premiera 16 i 26 lipca?
Odp.: Nic mi na ten temat nie wiadomo.

#nieruchomosci #polityka
Kolanka - Domański dzisiaj w Radio Zet:

1. Pyt.: Krótka piłka, czy kredyt 0% idzie d...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 136
@wizytaKomornika: że w budżecie na ten rok są zarezerwowane środki na BK0% i być może je przeznaczą na wsparcie mieszkalnictwa w rejonach dotkniętych powodzią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że w budżecie na ten rok są zarezerwowane środki na BK0% i być może je przeznaczą na wsparcie mieszkalnictwa w rejonach dotkniętych powodzią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolanka: czyli, że BK0 uruchomią tylko na terenach dotkniętych powodzią? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kolanka: nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nic mi o tym nie wiadomo, wróciło stare PO, likwidacja państwa Polskiego przyspiesza z miesiąca na miesiąc.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: swoją drogą to ciekawe czy kierwinski ma być postawiony po to, by deweloperzy dostali w ramach pomocy dla powodzian.
Zaraz się okaże że deweloperzy zazna budować mosty i drogi (w sensie będą middle manem który weźmie kilka procent dla siebie).
No bo jak politycy mają oddać kasę, nie dość że wszyscy biedni, to wizerunkowo średnio. Kto kupi u nich następna ustawę jak tej nie potrafią pchnąć do końca.
  • Odpowiedz
  • 0
@oslawoooo bardzo w to wątpię że w------e ceny mieszkań, domów i materiałów budowlanych będą miały wpływ na wybory prezydenckie czy parlamentarne.
  • Odpowiedz