Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JWRJWR: Wszystko o czym piszesz to naturalne uwarunkowania, jak dzień i noc. Istnieją od zawsze i raczej nigdy nie znikną. Co ciekawe, podobnie jak zjawiska naturalne ludzie próbują sobie zracjonalizować to wszystko wiarą, stąd jako substytut sprawiedliwości wymyślili sobie Karmę, Królestwo Niebieskie i piekło itp. Łatwiej pogodzić się z chujnią wierząc, że jednak postępowanie zgodnie z jakimiś zasadami moralnymi popłaci. Niezależnie od motywacji, cenię sobie ludzi którzy jednak nie dokładają
  • Odpowiedz
  • 18
@JWRJWR chyba receptą na to jest przestać myśleć o tym i pogodzić się. I zacząć cieszyć się małymi rzeczami - jakiś fajny weekend z drugą połówką, dobra gierka, piwko z kumplem, ugotować coś dobrego, zrobić trening, odwiedzić rodzinę. No żeby to leciało jakoś w miarę przyjemnie. Samemu mi to ciężko przychodzi, ale próbuję nie myśleć jakie to wszystko w około jest tak naprawdę c-----e.
  • Odpowiedz
Odkąd wkroczyłem w dorosłe życie, zaczęła mnie męczyć chujnia tego świata. Nepotyzm, kolesiostwo, współpraca z debilami i ludźmi cieszącymi się z czyjejś krzywdy. Aż dziwne, że ten świat jeszcze nie załamał się pod ciężarem tej bylejakości.


@JWRJWR: czekałem kiedy dopiszesz:
"A jeszcze nawet nie wyszedłem z domu"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naimon

@JWRJWR: Tak właśnie kończą kuce wchodząc w dorosłość i zderzając się z realiami kapitalizmu :)


Całkowicie odwrotnie. Nie ma większego kolesiostwa i nepotyzmu jak styk z państwem. Czym mniej państwa tym mniej tego złodziejstwa.
  • Odpowiedz