Wpis z mikrobloga

TOP 5 FREAKÓW (moje prywatne odczucia):

1. Dawid Ozdoba - pierwszy zadymiarz. Określił FAME jako patologia. Totalna patologia. Był w posiadaniu nagrań z dwóch pokoi w FAME House. Zakochany po uszy w Edycie Herbuś, dla której namalował dwa serca i napis #lovedzidzia markerem zmazywalnym za co został pobity i zabity na 23 sekundy. Wieszcz i twórca pozycji, której poznanie stanowi obowiązek na tagu: www.streamable.com/qawodd Ludzie! I to ja jestem p----------y? #gra sz?

2. Jacek Murański - twórca klatki rzymskiej, posiada warsztat aktorski, a jego sposób formułowania myśli, ekspresja i nieprzewydywalność to wzór do naśladowania dla młodych adeptów freak fightingu. Jeżeli myślisz, że nie da się bardziej zaskoczyć przekraczając granice absurdu, to Jacek wyprowadzi Cię z tego błędu.

3. Don Kasjo - nie choruje na język i jest pięściarzem debylu, ma swoje wonske grono z Markem Chrobakem w SADO MASO Gdańsk, co pozwala mu na bycie w miare niezależnym. Pierwszy i jedyny Król we freakach. Posiada 101 twarzy, a większość z nich przyjdzie nam jeszcze poznać.

4. Denis Załęcki - najbardziej charakterny wśród ludzi bez zasad, które można naginać poprzez pieniądze. Naturalny zadymiarz. Bad Boy, czyli prawie chippendales, co stawia go blisko bycia Indygo. Twórca kultowych tekstów. Daje pole do popisu tym, którzy są mniej wyraziści.

5. Marcin Najman - ojciech chrzestny freaków, którego naturalna vis comica dostarczyła nam przez lata ogrom rozrywki, a jego internetowe wystąpienia, potyczki i ich efekty to dziedzictwo kulturowe. Człowiek, który wygrał medialnie wszystkie swoje pojedynki. Nie można mu odebrać obycia w mediach i umiejętności skradania czasu antenowego.

#famemma #cloutmma #primemma #highleague #mmavip #polskiyoutube
BadBoyIndygo - TOP 5 FREAKÓW (moje prywatne odczucia):

1. Dawid Ozdoba - pierwszy za...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szagatunia: marcon to balas, oni tam wszyscy jada na udawanych klotniach jak w telenowelach, co mi sie jakis skrot z konferencji nie pokaze to kazdego obraza, w normalnych warunkach juz by pewnie w leb dostal od niejednej osoby a jakims cudem nawet ci "charakterni" nic mu nie robia xD
  • Odpowiedz
@szagatunia Marcon wiadomo, ze c---a wymyślil, ale jedyny nie boi się przekraczać żadnych granic. Można mówić, że farmazon, ale tylko on uruchomił protokół beatris i nie bał się p--------c prawilniakow. No i za clout z Szadzinskim to wieczny props
  • Odpowiedz
@BadBoyIndygo: spoko lista ale za umieszczenie w niej Najmana jest c--j w dupę.
Gość jest cringowy, nieśmieszny, obleśny. Za akcję z kasjo powinien mieć dożywotni ban na wszystkie freakfighty
  • Odpowiedz