Wpis z mikrobloga

Znam się na finansach, pracowałem jako analityk finansowy.
Aktualnie, w trochę innej roli, zajmuję się rynkiem forex.
Mam wielu znajomych, którzy grają aktywnie na giełdzie i też działają w branży finansowej na stopie profesjonalnej.

Słuchając tych bzdur matołków z mlmów mam ochotę kupić ich to badziewne szkolenie, a potem je wypunktować od góry do dołu, gdzie jest w nim debilizm :D

Ile to badziewie kosztuje?

#frajerzyzmlm
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Mezomorfix: wtedy miałbym zobowiazanie wobec zrzutkowiczów :D

natomiast oczu kąpiel może być taka wielka potrzebna po 1 stronie, że trudno będzie dotrzeć do końca :D
jest też ryzyko, że cały kurs to takie ogólniki, że nic w nim nie ma, więc ciężko powiedzieć czy wyjdzie z tego materiał warty zrzutki :D

ile to kosztuje ? jak mniej niż pińcet to wezme ryzyko na samodzielna klatę :D
  • Odpowiedz
  • 6
@13579_ ale przecież oni dokładnie wiedzą, że te ich szkolenia to tylko lanie wody, ogólniki i p---------e. Czekają również na takich jak Ty co "kupią żeby sprawdzić/pośmiać się/wypunktować" xD
  • Odpowiedz
  • 4
W ogóle to teraz sobie przypomniałem jednego znajomego - który jest kumaty i się zna - że on kiedyś mówi "k---a, ja ogarnąłem tego forexa, mam patent, wsadzam hajs, to jest matematyka, plus trzeba mieć twardą psyche" i zaczał grać na jakiejś forexowej giełdzie

Pytany po jakimś miesiącu zaczął odpowiadać :D

"Wnioski z analizy przedinwestycyjnej były zbyt optymistyczne :D"
ale już nie zdradza ile p-------ł :D
  • Odpowiedz
@13579_: musiałbyś się skontaktować z jakimś mlmowcem który by cie wciągnął do takiej piramidy wtedy będziesz miał dostęp do tego syfu na igenius.

Ale podejrzewam że na „kursach” są właśnie takie ogólniki typu zmień mindset oraz nakłanianie do zakupu kolejnego kursu bo właśnie na następnym przekażą ci tą tajna wiedzę i tak w nieskończoność.

Ceny mogą się wahać od kilku stow do kilku tysi, z tego co czytałem na forach.
  • Odpowiedz
mam ochotę kupić ich to badziewne szkolenie, a potem je wypunktować od góry do dołu, gdzie jest w nim debilizm :D


@13579_: tylko po co? każdy, kto ma odrobinę oleju w głowie wie, że to scam i g---o warte porady. a do ludzi którzy są podatni na takie oszustwa i tak nie trafisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@advert: obserwuje przepoczwarzajacy się rynek mlmów gdzieś od 2008 roku.
Widzę już kilka fal wałków. Z każdym wałkiem, który im się kończy, ktoś wymyśla coś równie debilnego, na czym stara się zarobić.

I nie wiem - tak sobie myślę, że kiedyś mógłby powstać taki merytoryczny materiał, który punktuje ich wszystkie ściemy.
Z drugiej strony faktycznie było by "to spisek organizacji, które nie chcą abyś Ty też
  • Odpowiedz
  • 0
@ksy3: wbicie się na taki spęd nie ma sensu, bo po kilku niewygodnych pytaniach - prowadzący będzie je prześmiewał, potem będzie przerwa i gagatka wyproszą ;D
  • Odpowiedz
  • 1
Ogólnie nie jest źle

- wg regulaminu IGENIUS można zrezygnować z treści do 10 dni :D :D

"The following terms apply to the purchase of subscriptions offered by iGenius LLC (the “Company”) All subscriptions will auto-renew unless canceled prior to renewal date.
There will be NO REFUNDS for subscription renewals that have not been canceled at least three (3) days prior to the renewal date.
  • Odpowiedz
@13579_ nic nie kupuj, nie dokarmiaj złodziei.

Poczytajcie sobie opinie o iGenius - wiele osób pisze że oferowana tam wiedza jest ogólnie dostępna na googlu za darmo, nic odkrywczego.

Co do anulowania subskrypcji i zwrotu to niby prawda - zwracają pieniądze, ale po co w ogóle ryzykować.
  • Odpowiedz
@13579_: ja sie na inwestycjach i gieldzie nie znam wcale ale tak na chlopski rozum.

Mowia ze mozna zarabiac powiedzky $1000usd/mc

Porzadna, nie oderwana o rzeczywistosci inwestycja to jest 15% w skali roku. Czyli zeby miec 1k usd/mc przy swietnym zarobku 15% w skali roku trzeba wrzucic na start 80k usd
  • Odpowiedz