Wpis z mikrobloga

od dzisiaj do niedzieli wieczór jestem samotnym ojcem. Ciekawe, że od razu zmienilo mi sie nastawienie i odpowiedzialnosc wylevelowała.
Wszystko w sumie robię w domu, ale teraz zanika podzial i dojdzie mi pranie, które zawsze rozowa robi. To już wymaga pewnej organizacji bo musimy miec z córkami czyste ciuchy na przyszły tydzień.
No i a-----l odpadł bo jestem jedynym doroslym w domu.
Zaskakujace, ze córki tez zupelnie inaczej podchodzą do obowiązków. Starsza zaczela zamiatac, myc naczynia, zebym ja nie musial itp.
Przy matce to zlewają. Młodsza nawet łazienkę myla.
Widzicie teraz po co jest w domu ojciec? usamodzielnia dzieci.
#chwalesie #tatacontent
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erebeuzet:

Widzicie teraz po co jest w domu ojciec? usamodzielnia dzieci.


Standard. Z ojcem chodzą jak w zegarku i jest spokój, tylko matka wróci i już masa problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erebeuzet: @PiotrFr też lubię z młodym sam pobyć. Dwa razy było mi ciężko - skok rozwojowy w wieku 8 mcy i oolk nocy płacze i jęki nie wiadomo i co (może za mama). Drugi jak miał 2 lata i zachorował na jelitowke - szczęśliwie różowa zdążyła wrócić zanim rozkręciło się na dobre . Samotni rodzice to dopiero mają
  • Odpowiedz
  • 0
@cacum3 pamiętam jak pierwszy raz zostałem z pierwszym dzieckiem na noc i dostalo gorączki. o zesz uj jaka panika. na pogotowie po porady nawet dzwonilem. teraz na krotko ogarniam bez sentymentów i wszystko dziala
  • Odpowiedz
@erebeuzet: @cacum3 jeszcze za pierwszym razem:

Zobaczysz jak zostaniesz z nimi sam


A po powrocie zdziwienie, że w sumie dom wygląda lepiej niż zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż nie powiem, w tym roku miałem ciężką przeprawę, gdy żona nagle wylądowała w szpitalu
  • Odpowiedz
@PiotrFr: @erebeuzet jesteśmy w końcu rodzicami i nie ma nic niezwykłego w tym, że kochając nasze dzieciaki po prostu zapewniamy im opiekę. Ile razy różowa zostawała z młodzieżą? He? Dlaczego więc nadal to dziwne jak facet zostaje sam z dzieckiem na wieczór lub kilka dni? Ciekawostka - dzieci potrzebują czasu tylko z mamą oraz czasu tylko z tatą dla jak najlepszego rozwoju i modelowania. Wycieczka do lasu czy muzeum
  • Odpowiedz