Wpis z mikrobloga

Zmiana szkoły z technikum na liceum w 2 klasie

Aktualnie jestem na kierunku technik informatyk klasa okej ale średnio mi się podoba sam kierunek. Moja mama mówi żebym przebolał już to ale nie wiem czy kończyć ten kierunek jak i tak nie chce jakoś specjalnie pracować jako technik informatyk. I zastanawiam się czy nie przepisać się do liceum tylko po pierwsze czy będę w 2 klasie (tak jestem gotów na nadrabianie) czy będę musiał się cofnąć. Też jest jeden problem bo klasa do której chce iść (nie ma szans że pójdę do innej) ma takie 2 specyficzne osoby których nie lubię i boje się że będę gnębiony lub obrażany a nauczyciele będą mnie traktować gorzej od innych. Na studia po tym techniku informatyku I tak bym raczej szedł i nie raczej związane z informatyką a po liceum będą mogl iść o rok wcześniej. Boje się że mnie nie przyjmą w tym liceum i będę odrzutkiem biorąc pod uwagę że jest 9 chłopców a 23 dziewczyn kiedy mi się ciężko z kobietami gada Naprawdę proszę o radę bo nie wiem co robić przez co popadłem w lekki stan pod depresyjny bo 60% chce iść a 40% nie błagam pomóżcie mi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach