Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem w tamtych rejonach rok temu - w większości to poniszczone poniemieckie zabudowania. Część budynków z dziurami w dachach. Wiadomo, nie wszystko, niektóre miasteczka były mocniej doinwestowane, ale w większości taki obraz zapamiętałem.

Były tutaj głosy, że ludzie się pobudowali na terenach zelewowych, że nie poubezpieczali się, że nie zabezpieczyli się odpowiednio. Część blokowała inwestycje hydrotechniczne w regionie. Ale założę się, że większość ludzi źle na tej powodzi nie wyjdzie. xD Szczególnie, że temat jest mocno polityczny. Ciekawe jak z weryfikacją pomocy, bo takie 300k na poniszczone już wcześniej zabudowania to dla wielu będzie wygryw - nie jest to jakiś bogaty region.

#powodz #nieruchomosci


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Nysa i Kłodzko to piękne miasta, dużo ładniejsze od np Opola. Otmuchów i Paczków to bardzo zadbane miasta. Głuchołazy to jeden wielki szpital. Lądek Zdrój to niszczejące miasto. Generalnie wioski oddalone od miast to bieda, ale miasta to nie jest jakaś bieda
  • Odpowiedz
Też byłem całkiem niedawno blisko tych rejonów, bardzo mi się rzuciło w oczy mocne niedoinwestowanie w okolicę. W niektórych miejscach można poczuć klimat z początków XXI w.
  • Odpowiedz