Wpis z mikrobloga

6464,5-1,5=6463

FBW+plecy

Dzisiaj jeden z lepszych treningów podczas mojej nieszczęsnej redukcji. I pytanie, jest sens dzielić trening klatki na różnego typu skosy czy wystarczy samo płaskie wyciskanie?

#roknasilowni #silownia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezyk123: Jeśli nie zależy Ci na rozbudowie klatki to rób wyciskanie na płaskiej. Ja bym Ci polecił zrobienie 3-4s na płaskiej sztangą, a potem myk na skos i wyciskanie sztangielek 3-4s.
  • Odpowiedz
@pepone: @berti: @FalconOKO: @karolzzr:

Moim głównym celem jest siła jednak teraz jestem na redukcji i wiadomo jak to jest z siłą podczas redukcji. Chciałbym trochę polepszyć górę klatki i poprostu jestem ciekawy czy wyciskanie na skosie dodatnim zrobi dużą różnicę w rozbudowie górnej części klaty w porównaniu do wyciskania na płaskiej. Na klatę robię tylko to ćwiczenie(no niby jeszcze dipsy się zaliczają) i klatka
  • Odpowiedz
@jezyk123: Jak Ci się rozbudowała to skąd pytanie w ogóle? :-) Jeśli jesteś na redukcji to nie rozbudujesz raczej klatki. Natomiast spokojnie możesz zwiększyć siłę, żeby w przyszłości te serie na rozrost objętości mięśni móc wykonywać na większych obciążeniach. Myślę, że samo wyciskanie płaskie wystarczy. To całe "atakowanie pod różnymi kątami" nie zauważyłem żeby dało mi jakiś efekt. Rób klatę płasko i dipsy uzupełniająco. Duży ciężar. Powtórzenia x1-5. Siła będzie
  • Odpowiedz
@berti: Bo zawsze może być lepiej :P

" To całe "atakowanie pod różnymi kątami" nie zauważyłem żeby dało mi jakiś efekt."

Właśnie o taką opinię mi chodziło, bo w teorii jest wszystko ładnie pięknie a w praktyce już nie koniecznie.
  • Odpowiedz