Wpis z mikrobloga

@Zamroczony: po prostu, stan prawny tego państwa jest już tak p------y, że nikt tego nie rozumie. Najpierw jedni płaczą, że łamane jest prawo, by później je łamać, gdy je naprawiają albo wtedy już jest ok, bo to oni to robią xD. Śmieszne są podwójne standardy partyjek w tym kraju
  • Odpowiedz
@Zamroczony: to ile rudy wyciągnął ludzi na ulice to fenomen. Sam planowałem jechać ale miałem zjazdy na studia weekendami. W pewnym momencie moje w--------e na te pisowskie k---y sięgało zenitu jak wstawałem o 5 do roboty i jadąc autem słyszałem o willach plus, pociotkach w spółkach skarbu państwa którzy nawet do pracy nie jeździli tylko brali pieniądze no i ta świadomość, że nikt z tym nic nie zrobi, są bezkarni.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie no faktycznie, pewnie odsiadują wyroki po prawomocnym skazaniu przez bodnarowskie sądy. XD. Tak wiem mówili w TVN i pisali w wyborczej, to musi być prawda XD.

Jak już ktoś nakradł na poważnie to Tusk i jego banda w poprzedniej kadencji. Teraz też się rozkręcają bo 21mld PLN na konta deweloperów za darmo Tusk nie da ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nth4: za po nikt nic nie ukradł, gdyż dziwnym trafem ziobrowska duraczowka nie skierowała ani jednego aktu oskarżenia.

A Czarnecki czy ten grzyb z RARS kradli, do czego się przyznali uciekając za granicę.
  • Odpowiedz
za po nikt nic nie ukradł


@Filipterka25: Santo subito! XDDD

Nikt nie ukradł, bo przekręty były na steki miliardów PLN. No przykro mi, że ziobrowa ekipa nie ruszyła tej agentury. Pewnie było to nierealne.

Pieniędzy nie ma i nie będzie, ale nic nie ukradziono XD.
  • Odpowiedz
Nikt nie ukradł, bo przekręty były na steki miliardów PLN.


@nth4: I co, nikogo przez 8 lat pisowcy nie oskarżyli? Byli zbyt zajęci ruchaniem księży czy kradzieżą z Funduszu Sprawiedliwości?
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Przecież sądów nie zreformowali więc nie mogli nikogo skazać. Czego nie rozumiesz? ;)
Zresztą mordo, to jest troll który zamiast protestować w stolicy, siedział w swojej krypcie i walił spinami z instrukcji.
  • Odpowiedz
Byli zbyt zajęci ruchaniem księży czy kradzieżą z Funduszu Sprawiedliwości?


@Filipterka25: fajnie, że powoli wychodzi, że Tusk dogadał się z episkopatem i zamiast likwidacji funduszu kościelnego, mamy spory wzrost na waciki. Lubisz to, jak Donald rozdaje pieniądze podatników XDDD.

Każdy widzi co się działo za poprzedniego Tuska, a że Ziobro nie dał rady, nie szczególnie mnie to dziwi. Teraz zresztą o ile kogoś ruszą to tylko tych, którzy próbowali zrobić
  • Odpowiedz
Każdy widzi co się działo za poprzedniego Tuska,


@nth4: No co się działo, kradli pieniądze na respiratory, z FS-u i ksiądz Salceson dostawał miliony na krzywy ryj, hm?

że Ziobro nie dał rady, nie szczególnie mnie to
  • Odpowiedz
@Filipterka25: na co teraz dostaną deweloperzy nie miliony, nie miliardy, a dziesiątki miliardów złotych? Też na krzywy ryj?

Podziwiam cię za obronę tej sitwy Tuska, jak robisz to za free to Tusk ma z ciebie niezłą bekę. Przykre, ale nie tylko ciebie oszukuje ten usłużny wykonawca niemieckiej polityki wpływów.
  • Odpowiedz
na co teraz dostaną deweloperzy nie miliony, nie miliardy, a dziesiątki miliardów złotych?


@nth4: Jak wiemy miliardy za Glapy w formie zerowych stupek to miodzio, BK2% też miodzio, a BK0% to nie-miodzio bo nie ukradli przy okazji nic salcesoniarze.
  • Odpowiedz