Wpis z mikrobloga

via Android
  • 504
@xxxmen Tak wyglada. Dwa komentarze takie same. Nie zdziwiłbym się. Chociaż z drugiej strony mam w dalszej rodzinie takie osobniki które twierdziły ( nie wiem czy nadal) że na Ukrainie wojny nie ma i to jest wszystko inscenizacja.
  • Odpowiedz
@jajcek: no w sumie to trochę wczoraj tak było, ale jest przypadek Czech więc rzeczywiście można się aktualnie obawiać bardziej
  • Odpowiedz
@xxxmen: Pewnie część to boty, ale znam gościa po 60., który wierzy w chemtrails i jestem prawie pewny, że mógłby bez cienia żenady wyskrobać taki post pod własnym nazwiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak i mam kolegę 30 lat, któremu internet służy głównie do youtuba i olxa, więc łyka różne fejki aż miło, chociaż jemu akurat jesteś w stanie przemówić do rozsądku jak mu rzucisz kilka
  • Odpowiedz
@dbanel: masz rację, przy czym w Krakowie też nie ma zagrożenia powodziowego. Lokalnie na dolnym Śląsku zostały wydane ostrzeżenia, ale pisanie postów i sianie paniki jakby Kraków miał zostać zalany jest jeszcze śmieszniejsze od postów ludzi na fb które wrzucił OP. Znowu media nakręcają spiralę s----------a, podobna sytuacja była z 40 stopniowymi upałami w Lipcu które okazały się być 25 stopniowym ochłodzeniem
  • Odpowiedz