Wpis z mikrobloga

@jajcek: ale trochę rację mają ludzie, w telewizji narobili paniki jakby już miało zalać całe dolnośląskie, a na razie to co najwyżej rzeki w przygórskich miejscowościach wezbrały bo zwyczajnie leje deszcz od 2 dni
  • Odpowiedz
  • 3
@dbanel: @Dolan N @Koronanona Tyle tylko że to że dziś woda nie zalewa Krakowa czy Wrocławia to nie znaczy że za 4-5 dni się nie wyleje. Nie chce mi się więcej pisać więc słowa klucze: Woda spływa z gór, Dopływy, układ naczyń połączonych xd. Lepiej narobić "panikę" na zaś żeby ludzie się zabezpieczyli niż gdyby mieli stracić życie.
  • Odpowiedz
mam w dalszej rodzinie takie osobniki które twierdziły ( nie wiem czy nadal) że na Ukrainie wojny nie ma i to jest wszystko inscenizacja.


@jajcek: I nie pojechałeś z nimi na tę Ukrainę żeby im pokazać, że się mylą? Pierwsze co bym zrobił z takimi debilami z rodziny to wsadził ich w weekend w auto i zrobił sobie wycieczkę za Dniepr, albo przynajmniej do Chersonia. Skoro nie wierzą, to muszą
  • Odpowiedz
  • 0
@jajcek: Ja takiego znajomego miałem, jeszcze mi jakieś bzdury podsyłał najgorsze z możliwych, on wg swojego mniemania sobie wszystko porozkminiał w internecie i zna prawdę objawioną
  • Odpowiedz