Wpis z mikrobloga

Panowie, szanujcie się i skupcie się na sobie - siłka, pójście do lasu, nie wiem, co tam chcecie. Po prostu fajnie spędźcie ze sobą czas i tyle. One nie są tego warte! Nie stawiajcie je na piedestale, nie spermijcie do nich. Zaboli je to bardzo jeśli od was nie dostaną atencji i tego potwierdzenia, że są "niby" atrakcyjne.

ciebie i tej twojej przeszłości nie będę nosił na swych barkach - koniec kropka.

#p0lka #przegryw #zwiazki
shaguar - Panowie, szanujcie się i skupcie się na sobie - siłka, pójście do lasu, nie...

źródło: 06685cca3bf645e0543d9fc3377c8483b93ef5f32fcca803df6e5ddb55f35598

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@shaguar: Jeszcze miała śmiałość napisać coś takiego - "Musisz się wykazać" i "jest dojrzała i tak doświadczona" - przecież to są totalne brednie.
  • Odpowiedz
@shaguar: ale wiesz skąd się to wzięło? bo jakis przegryw, juz któryś z kolei, zapieprzał jak w zegarku przy p0leczce ale się jej znudził.
takie p-----------o się jej i innym księżniczkom bierze z przeświadczenia, że ZAWSZE znajdzie się jakiś frajer co bedzie przy niej skakał
  • Odpowiedz
Nie stawiajcie je na piedestale


@shaguar: Ale zagwozdkę złapałem, ale chyba dobrze myślę: "stawiajcie JE na piedestale", ale "nie stawiajcie ICH na piedestale", bo w pierwszym biernik, a w drugim dopełniacz.
  • Odpowiedz