Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Powiem wam tyle, że zobaczycie ten podatek od pustostanów tak samo, jak podatek dla fliperów. Żadnego podatku nie będzie, będą tylko przepychać dopłaty dla deweloperów.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walokid: No to czekam na sprawę w sądzie, meldunek mogę mieć jeden ( bo taka jest ustawa) ale mieszkań nawet 100 i w każdym mogę mieszkać po godzinie. Niech wprowadzą ustawę,że nie ma się prawa posiadać więcej niż 1 mieszkanie/dom a takiej nie ma. Można mieć 100 mieszkań, 50 samochodów itd, nie ma "pustostanów" jak i nie ma nakazu posiadania 1 auta .Powoli tu pikujemy w Lenina i rewolucję
  • Odpowiedz
@papciebabcie: Nie wiem jak trzeba być oderwanym od rzeczywistości żeby myśleć że KO, partia gdzie są posłowie co mają 10+ mieszkań, zgodzi się na taki projekt. Chyba już zdesperowanie i gniew gniazdowniczy.
  • Odpowiedz
@AverageWolnyRynekEnjoyer: xD

- Ustawodawca nie zastrzegł, że własne cele mieszkaniowe podatnika ograniczać się muszą do posiadania przez niego tylko jednej nieruchomości mieszkalnej. Zatem osoba, która posiada miejsce zamieszkania, może nabyć kolejną nieruchomość mieszkalną w celu zaspokojenia własnych celów mieszkaniowych – stwierdził dyrektor KIS.

https://www.prawo.pl/podatki/ulga-mieszkaniowa-dla-wlascicieli-kilku-mieszkan,521434.html
  • Odpowiedz
@papciebabcie: Trzeba być totalnym marzycielem żeby wierzyć, że w Rzeczypospolitej Deweloperskiej wejdzie podatek od pustostanów. Prędzej Izrael odda Palestyńczykom kraj niż Polacy przestaną żerować na rodakach.
  • Odpowiedz