Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam nie głosować na PO w wyborach do Europarlamentu? Jakie złe rzeczy zrobiła tam PO dotychczas, żebym nie oddawał na nich głosu? Wywalczyli bardzo dużą kasę dla PL w następnym budżecie, a z poprzedniego powstały setki kilometrów dróg, autostrad. Także w mniejszej skali widzę dziesiątki inwestycji wokół mojego zamieszkania ufundowanych z tych środków. Prosiłbym o podanie tylko realnych przypadków, w których PO mogłaby coś zrobić. Jedynka z Łodzi to Sarysz Wolski i w sumie to pierwszy raz o nim usłyszałem jak się pojawił na Majdanie, więc specjalnie nic do niego nie mam.

#neuropa #4konserwy

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zircon: Może coś było, ale nie chce mi się czytać całego tematu:

- "Wywalczyli kasę" (czy raczej UE dała ją z pocałowaniem ręki, bo rządy PO są dla niej z jakiegoś powodu korzystne?), z której olbrzymia część jest wydawana na przedsięwzięcia, które nie mają szans przetrwać na rynku albo wręcz powstają tylko po to, by wziąć dotację. Nie mówię, że jak dają, to nie powinno się brać, ale w poprzednich wyborach PO musiało się jakoś reklamować, a przecież tylu obietnic już nie spełnili, więc chwycili się tych miliardów z Unii. Te pieniądze dla naszej gospodarki nie znaczą prawie nic, a robi się z nich nie wiadomo co.

- Kradzież pieniędzy z
  • Odpowiedz
Nasza sytuacja jest podobna do wielu innych państw Europy zachodniej gdzie wiek emerytalny jest równy temu w Polsce.


@Baron_Al_von_PuciPusia: Tu sie nie zgodze. Tzn. inaczej powiem, jeszcze jest rowny, bo wiekszosc krajow juz przeglosowuje emeryture w wieku 69 lat, 67 to robili lata temu.
  • Odpowiedz