Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam nie głosować na PO w wyborach do Europarlamentu? Jakie złe rzeczy zrobiła tam PO dotychczas, żebym nie oddawał na nich głosu? Wywalczyli bardzo dużą kasę dla PL w następnym budżecie, a z poprzedniego powstały setki kilometrów dróg, autostrad. Także w mniejszej skali widzę dziesiątki inwestycji wokół mojego zamieszkania ufundowanych z tych środków. Prosiłbym o podanie tylko realnych przypadków, w których PO mogłaby coś zrobić. Jedynka z Łodzi to Sarysz Wolski i w sumie to pierwszy raz o nim usłyszałem jak się pojawił na Majdanie, więc specjalnie nic do niego nie mam.

#neuropa #4konserwy

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, oddanie pustej karty niczym dla mnie się nie różni od nie przyjścia w ogóle.


@Zircon: Oczywiście, że się liczy! Pokazujesz, że jesteś aktywnym członkiem społeczeństwa obywatelskiego, ale jednocześnie pokazujesz jedną z dwóch rzeczy

Albo nie potrafiłeś wypełnić karty
  • Odpowiedz
@Nuuk:

Oczywiście, że się liczy! Pokazujesz, że jesteś aktywnym członkiem społeczeństwa obywatelskiego,


Jak już mówiłem, nie czuję, abym musiał cokolwiek pokazywać społeczeństwu.
  • Odpowiedz
Mam pracować do śmierci za 1100


@Medyk_Brzeg: jeśli przez 20-30 lat pracy twoja pensja się nie zmieni to będzie to oznaczać tylko i wyłącznie, że jesteś gównianym pracownikiem i nie należy ci się więcej. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@Medyk_Brzeg: Zastanów się nad tym skąd ZUS ma brać pieniądze w sytuacji kiedy powiększa się grupa osób pobierających świadczenia, a maleje grupa osób przekazujących składki.

Bo jeżeli znajdziesz inne rozwiązanie to powinieneś dostać Nobla z ekonomii. Nasza sytuacja jest podobna do wielu innych państw Europy zachodniej gdzie wiek emerytalny jest równy temu w Polsce.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero:

Jaki wpływ ma rząd na stopę bezrobocia? Wzrost bezrobocia był spowodowany kryzysem. Idąc tokiem rozumowania skrajnych liberałów, rząd nie powinien w to w ogóle ingerować.
  • Odpowiedz
Jak już mówiłem, nie czuję, abym musiał cokolwiek pokazywać społeczeństwu.


@Zircon: Tylko, że takim aktem nie pokazujesz nic społeczeństwu. Pokazujesz elicie władzy, że jesteś niezagospodarowanym elektoratem, głosem niezadowolonych z konstrukcji inicjatyw wyborczych. I TO JEST ISTOTNE.

Nie mam zamiaru dłużej cię do tego przekonywać, podejrzewam, że przyszedłeś mimo wszystko kręcić gównoburzę, bo każdy argument każdego uczestnika tej dyskusji trafia o ścianę z tego co widzę. A w to to ja
  • Odpowiedz
Jaki wpływ ma rząd na stopę bezrobocia? Wzrost bezrobocia był spowodowany kryzysem. Idąc tokiem rozumowania skrajnych liberałów, rząd nie powinien w to w ogóle ingerować.


@Zircon: Mam nadzieję, że żartujesz. :)

"Jaki wpływ ma rząd na stopę
  • Odpowiedz
Zwolnić ludzi z płacenia do zusu i nfz dopóki sytuacja gospodarka się nie ustabilizuje.


@MagnitudeZero: WUT. Z czego byś chciał płacić zobowiązania? I wybacz, ale nie będę dalej ciągnął tego tematu, bo nie o to się pytałem we wpisie, a konkretnej odpowiedzi nadal nie dostałem ani jednej.
  • Odpowiedz