Wpis z mikrobloga

mirki, godzina na przesiadkę we Frankfurcie wystarczy? o ile pamiętam, to to lotnisko jest dosyć długie
będę mieć tylko lekki plecak szybko się poruszam, więc nie tracę czasu na odbiór bagaży

#loty #latanie #niemcy #frankfurt
red7000 - mirki, godzina na przesiadkę we Frankfurcie wystarczy? o ile pamiętam, to t...

źródło: loty

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000: Nie wylatujesz poza Unie, więc nie musisz przechodzić przez żadne dodatkowe bramki/odprawy paszportowe więc powinno być luzik pod warunkiem, że pierwszy samolot się nie spóźni. Ale spoko, drugi zapewne też będzie spóźniony
  • Odpowiedz
@kurczakos1 xD

@red7000 jak masz na jednym bilecie to nawet jak pierwszy się opóźni to drugi raczej poczeka z tego co wiem, o ile opóźnienie nie jest za duże, a nawet jak nie to przebukują na następny lot xD mnie to nawet kilka razy przebukowala Lufthansa przez co zrobiłem małą rundkę po Europie w jeden dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)https://wykop.pl/wpis/73918759/niemcy-polska-latajzwykopem-podroze-gownowpis-ale-

ale ogólnie raczej będzie ok,
  • Odpowiedz
  • 0
@obeznany: Nie ma połączenia Wrocław - Dortmund. W ogóle z Wrocławia można polecieć bezpośrednio tylko do Monachium i Frankfurtu. Kolonia, Düsseldorf i Dortmund mają przesiadki.
  • Odpowiedz
@red7000 a no rzeczywiście. Ewentualnie jako opcja są też tanie loty wizzair do Eindhoven ale godzina jazdy autem jeszcze do DUS. O ile się kupi odpowiednio wcześnie.
Ile dałeś za bilety lot na to połączenie(ze screena) bez bagażu (tylko podręczny) ? Kiedy kupowane ?
  • Odpowiedz