Wpis z mikrobloga

#niemcy #polska #latajzwykopem #podroze #gownowpis

Ale mam podróż dookoła świata xD

generalnie to wczoraj miałem lecieć z Krakowa do Stuttgartu przez Frankfurt, wczoraj anulowali lot, dostałem hotel dosyć dobry nawet i taxi i przebukowali na dzisiaj na lot z Krakowa do Stuttgartu przez Wiedeń, ale dzisiaj okazało się że pierwszy lot się o 2h opóźnił i teraz jestem w Wiedniu i lecę do Mediolanu a potem z Mediolanu do Stuttgartu XD

w międzyczasie zdążyłem pomóc kilku ludziom pomóc tłumaczyć i przebukowywać bilety i znajdować stanowiska do tego na różnych lotniskach i zjeść se kolację w hotelu z ziomkiem z Armenii któremu ogarnąłem bilet xD
EvineX - #niemcy #polska #latajzwykopem #podroze #gownowpis

Ale mam podróż dookoła ś...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@EvineX: Ja właśnie jestem w Mediolanie a jutro mam wylot z Bergamo. Ale ponoć jest możliwość śniegu jutro xD

Jeśli nie polecę to będzie #!$%@? twoja wina
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 XD no ja też w Mediolanie ale na lotnisku xD już jest opóźniony 25 minut mój do stuttgartu

ale trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja przygoda wygląda na to że się skończy za niedługo, chyba że anulują znowu lol
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczakos1 Tak, udało się z Mediolanu dolecieć a i paczka przyszła dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) około północy dotarłem do domu, będzie historia do opowiadania xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kurczakos1 dostałem jeszcze 250€ odszkodowania od Austrian A. po wypełnieniu wniosku z EU261 za ich lot który się opóźnił przez który nie zdążyłem na lot do STR xD
  • Odpowiedz