Wpis z mikrobloga

Cześć,
czy ktoś z Was używa trenażera Van Rysel In'Ride Direct 100 z Decathlonu? Link:
https://www.decathlon.pl/p/trenazer-interaktywny-van-rysel-in-ride-direct-100/_/R-p-338332

Chciałbym zadać kilka pytań:
1.Jak trenażer łączy się z czujnikiem tętna od Garmina?
2.Czy współpracuje też z innymi czujnikami, np. kadencji?
3.Jak działa z aplikacjami typu ZWIFT, Mywhoosh?
4.Ile urządzeń można jednocześnie podłączyć przez Bluetooth?
5.Jak wygląda sterowanie trenażerem podczas treningu?
6.Jakie są Wasze opinie po co najmniej pół roku użytkowania?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

#trenazer #trening #rower #decathlon #zwift #garmin #vanrysel #mywhoosh
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PapaRibel:
1. Trenażer nie łączy się z czujnikami, to trenażer jest "czujnikiem",
2. To samo co w pkt 1,
3. Nie wiem,
4. Ile komputerów?
5. Komputerkiem typu wahoo albo garmin.
  • Odpowiedz
@PapaRibel:

1. Czujniki łączą się z aplikacją w telefonie, komputerze czy liczniku rowerowym - nie łączą się do trenażera;
2. to samo co 1;
3. Podejrzewam, że normalnie. Podłączasz, wykrywasz i działa. Wtedy w aplikacji masz 2 tryby:
- jedziesz jak na zewnątrz i trenażer ustawia obciążenie jak je widzi (pod górę mocniej, z góry mniej), a ty manipulujesz przerzutkami i ustawiasz
  • Odpowiedz
@PapaRibel: tak. nawet za chwilę będę opalał, bo zwift jeszcze nie kupiłem subskrypcji (jest jakoś przyjemniejszy). acz zobaczę od mywhoosh, czy mnie będzie znowu irytował jak poprzedniej zimy.

ps. zwracam uwagę, ja korzystam z tacx, ale też smart.
  • Odpowiedz
  • 1
Ok, to jestem zdecydowany, czujnik tętna łączy się po bluetooth, kadencja tak samo, więc będzie wszystko śmigać, dziękuję
  • Odpowiedz
@G06DbT @jagodowy_krol @PapaRibel Cześć koledzy. Właśnie się zastanawiam nad zakupem tego trenażera. @PapaRibel Zakupiłeś go może? Chciałbyś podzielić się odczuciami? Najbardziej mnie zastanawia, czy nie będzie problemu z rejestrowaniem treningów w garminie, bo bardzo mi na tym zależy. Mam czujnik tętna i kadencji, który jest spięty z zegarkiem.

Wyobrażam sobie, że możliwe jest aby zarejestrować wszystkie dane w następujący sposób:
- Połączyć czujnik tętna i kadencji przez Bluetooth z laptopem ew. przez ANT+ po zakupie antenty na donglu.
- Połączyć trenażer.
- Wykupuję jakąś
  • Odpowiedz