Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy zastanowiłem się nieco nad swoim olewaniem ulubionego niegdyś hobby, czyli rysowania. Akurat miałem to szczęście, że posiadałem pewne podłoże do ćwiczenia rysunku (matka graficzka z zawodu), jednak z czasem coraz więcej prac zostawiałem niepokończonych i znajdowałem mniej ciekawe, choć bardziej przystępne zabijacze czasu (hello #leagueoflegends ! ). Dopiero podczas tworzenia ostatniej pracy zauważyłem, jak bardzo powinienem wrócić do dawnej pasji. Nie powiem, #!$%@?łem się na siebie. To pierwsze podejście do powrotu. Załączam w miarę świeży bazgroł.

#rysunek #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
Pobierz t.....u - Ostatnimi czasy zastanowiłem się nieco nad swoim olewaniem ulubionego niegd...
źródło: comment_fUlrHw2Y7GmDAELaohToXRvXU8aX3DQG.jpg
  • 9
@Faith69: Forma tagu czy podpisu pod każdym moim rysunkiem, szukałem jakiegoś subtelnego tagu lub znaczku do oznaczania swoich prac.

Skrzyżowane litery VZE będące częścią nicku na devArcie, pod spodem data. Właściwie to jedyna wersja, którą zaakceptowałem i jakoś się do niej przyzwyczaiłem, nawet pomimo oczywistych skojarzeń z orientem.