Wpis z mikrobloga

  • 354
@open_or_die: legalista Bodnar stara się jak może, wymyśla nawet najdziwniejsze rzeczy żeby wszystko było jak najbardziej sprawiedliwie, a dla konserwatystów to bestia która poczuła władzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdziwiłbym się jeśli w rzeczywistości okazałby się kimś innym niż ktoś kto muchy by nie skrzywdził
  • Odpowiedz
@xiv7 boją się Bodnara, bo w depisizacji kraju nie bierze jeńców. Tylko niech się nie zdziwią jak Bodnara zastąpi Giertych, który już nie będzie miał żadnych skrupułów aby ich zamykać, dopiero wtedy zobaczą co to łamanie praworządności w celu zemsty politycznej.
  • Odpowiedz
  • 13
legalista Bodnar stara się jak może, wymyśla nawet najdziwniejsze rzeczy żeby wszystko było jak najbardziej sprawiedliwie,


@xiv7: xD
  • Odpowiedz
Tylko niech się nie zdziwią jak Bodnara zastąpi Giertych, który już nie będzie miał żadnych skrupułów aby ich zamykać


czekajcie, to w Uśmiechniętej Polsce do więzień trafia się ze względu na wolę Ministra Sprawiedliwości/Prokuratora Generalnego?

PS. Ale mnie śmieszy jak pięknie wychodzi hipokryzja z praworządnych demokratów xDDDD Wszystko szyte mentalną bolszewią.

@galicjanin:
  • Odpowiedz
witamy na zmianie towarzyszu, co to za spóźnienie dzisiaj?


Rozumiem, że fanem opcji politycznej, która wskrzesiła Millera i Cimoszewicza, a w szeregach ma Rosattiego, Boniego i Śledzińską-Katarasińską kierują jeszcze stare przyzwyczajenia, ale daruj sobie to "towarzyszu". Polacy tak do siebie nie mówią.

A tak swoją drogą <zieeew>. Większą krzywdę zrobiłbyś mi merytorycznie pokonując mnie w dyskusji, ale obaj wiemy, że to raczej niemożliwe.

@open_or_die:
  • Odpowiedz