Wpis z mikrobloga

  • 308
@affairz: Temat nabiera masy krytycznej, a Hołownia go wykorzystuje do pompowania sobie zasięgów. Moim zdaniem ostatnie chwile przed smutnym oświadczeniem Tuska, że "nie ma zgody koalicjantów".
  • Odpowiedz
  • 3
@mickpl: warto dodać że jak gadaliśmy jakiś tydzień (?) temu stwierdziłeś, że prawie na 100% wchodzi, to jest ten rollercoaster o którym wspomniałem
  • Odpowiedz
  • 7
Czyli pewnie wejdzie.


@wizytaKomornika: dla mnie aż do definitywnego komunikatu z ust Tuska, które będzie nagrane na wideo, najlepiej na jakiejś konferencji prasowej piłka jest cały czas w grze i to może wejść nadal w pełnej formie

program zrobił się ostatnio mało korzystny do wdrożenia, ale Tusk może być samobójcą i wdrożyć go i tak i g---o mamy do powiedzenia
  • Odpowiedz
@mickpl: pięknie to rozegrali nieudacznicy z MRIT ( ͡° ͜ʖ ͡°) przepychali kredyt w tak prymitywny sposób, że teraz każdy będzie im patrzył na ręce, a jak ktoś tego nie zrobi to zrobią to za niego i się skompromituje.

Nie wątpię, że wielu nieco bardziej ogarniętych dziennikarzy i osoby publiczne mogły być niechętne podejmowaniu tematu, bo np. sami mieli mieszkania na wynajem i partycypowali w tej
  • Odpowiedz
@affairz: opinia może z d***, ale uważam że cała Europa wypytuje wyniku wyborów w USA, bo będzie on miał wpływ na gospodarkę światową, a na pewno europejską.
  • Odpowiedz
program zrobił się ostatnio mało korzystny do wdrożenia, ale Tusk może być samobójcą i wdrożyć go i tak i g---o mamy do powiedzenia


@affairz: Najpierw przyklepie kredyt 0% a potem poda się do dymisji z powodu cofnięcia kontrasygnaty. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Możecie być z siebie dumni.


@editores: ja będę dumny (piszę to nieironicznie), ale po pierwsze nie sądzę żeby upadł, a po drugie nie sądzę żeby wykopki miały w to jakiś wielki wkład
  • Odpowiedz
@affairz: nie tylko wykopki. cały internet się na to rzucił - kompletnie bezmyślnie. Każdy inny program jest gorszy i bardziej kosztowny. Wystarczy powiedzieć "deweloper" i koniec myślenia.
  • Odpowiedz
@dupasmoka: Nie, nie szkodzi milionom. Milionom szkodzi pomysł na "budownictwo społeczne".
Grupa uprzywilejowana nie dość, że dostanie darmowe mieszkania, to jeszcze do końca życia trzeba będzie do nich dopłacać. w czynszach i remontach.
Tutaj pomagamy ludziom, żeby byli właścicielami mieszkań i domów, a nie pasożytami.
  • Odpowiedz