Wpis z mikrobloga

@Basti91: mam to po lifcie w kombi, udane auto w srodku ale silnik 1.5 TSI to masakra. Mam nadzieje, ze ten Twoj sie bedzie dorze "zbieral"

p.s. r-line robi robote w tych autach
  • Odpowiedz
@bidzej: no jak na takie gowno to super auto, wersja prelift nie ma podjazdu. Ten tablet 13 cali tez dobrze dziala, myslalem ze bedzie zaslanial ale w ogole nie zwraca uwagi. isa mozna wylaczyc 2 kliknieciami na kierownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ostatnio odbieralem jeszcze cupre fermentor tez po lifcie to sie imho chowa. Od wykonczenia deski, przez kierownice az po siedzenia.
  • Odpowiedz
@lukenzi: zarówno Golf, jak i Formentkr czy inne ich rodzeństwo to jest karuzela s----------a wlasnie wewnątrz przede wszystkim.
W Golfie szczególnie odrzuca całe morze piano black, miejscami w dodatku nieraz wręcz pofalowanego.
  • Odpowiedz
@bidzej: przeciez tam piano black jest przy srodkowej konsoli i to glownie przy skrzyni biegow, troche przy zegarach i odrobina na kierownicy. reszta to jakis pseudocarbonoplastik. ale to rzeczywiscie gowno, zahaczysz obraczka i porysowane i ciagle brudne od paluchow. Natomiast reszta wnetrza jest ok, fotele wygodne, sporo miejsca na nogi (chociaz kolega 2m wzrostu mial malo miejsca). wykonczenia ze skaji, wygodny podloketnik w drzwiach i na srodku, a podswietlenie ambiente
  • Odpowiedz
@Basti91 tylko 265KM a d------e sportowych dodatkow i czerwonych napisów GTIjakby miało z 500 XD i to mi się właśnie podoba np. W BMW. Ten sam model możesz mieć w wersji 150 jak i prawie 400KM a wyglądem wcale dużo się nie różnią
  • Odpowiedz