Wpis z mikrobloga

Pewna kobieta urzekła mnie swoją osobą. Problem w tym, że znam jej przeszłości seksualną i jestem w kropce. Coś do niej czuję, ale nie umiem chyba zaakceptować tyłu partnerów seksualnych i trójkątów. Można to pewnie wytlunaczyc przemocą I alkoholem w domu, traumami, ale fakt ten przygniata mnie mocno gdy jestem sam. Przy niej czuję się dobrze. Nie wiem co robić.

#zwiazki #feels #psychologia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@heniek_8: widzę po czynach, słowa traktuje zdawkowo mimo że deklaracje z jej strony padły. Dała mi czas bym był świadomy decyzji, bo sama wie co robiła. Spotkaliśmy się łącznie z 10 razy, s-x też był. Moja poprzednia była borderka która zniszczyła mi życie, bardzo się boje zaangażować
  • Odpowiedz
@Elnath jeśli po poprzednim związku wejdziesz w drugi z „podobna” osoba, to wątpię w jakikolwiek happy ending. Wśród znajomych mam taka parkę. Oboje z patologicznych rodzin. Byli razem przez 9 lat po czym postanowili zalegalizować związek. Miesiąc po ślubie ona zaskoczyła go swoimi przemyśleniami jakoby się nie wyszalała, chce spróbować czegoś innego. On, jak to fleja przystanął na jej propozycje. Typiara zaczęła się puszczać na lewo i prawo, po czym zawsze
  • Odpowiedz
@Elnath:
Nie pakuj się w to.
Byłem w podobnej sytuacji, kobieta była świetna- mądra, inteligentna, miała świetne c---i i połykała, znaliśmy się 20 lat, a do tego oszalała na moim punkcie, ale perspektywa, że miałaby nie mieć wielu "kolegów" i przestać rozbierać się przed innymi typami to była dla niej tyrania.
Nawet jak się przy Tobie ogarnie i będzie Ci oddana to po roku, dwóch, trzech może się obudzić i
  • Odpowiedz
  • 0
@Errad: @Xin_Zhao ona od roku już nie uprawia tego sportu, terapia plus pewnie wiek i stabilizacja heh. Nie umiem się oswoić z tym że kobiete j----o dwóch typów. No nie umiem
  • Odpowiedz
@Elnath a alkoholik przestaje nim być po roku niepicia ;) powiem ci szczerze, że sam byłem w “związku” z dziewczyną, która lubiła s--s jak koń owies. Nie łączyłem z tą relacja żadnych emocji, tylko s--s. Puknąłem ją w lesie, parku, placu zabaw, a nawet na cmentarzu podczas Sylwestra o północy - wszystko z jej inicjatywy. Raz zwierzyła się, że zawsze chciała zaliczyć trójkąt. Mam kumpla, który ma dość rozbujane życie towarzyskie
  • Odpowiedz
  • 0
@Xin_Zhao: dzięki za te wiadomośc. Czuję straszny ból bo postawiłem się w roli jej obecnego. Ja p------e, nie umiem nawet tego nazwać jak można być takim człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Elnath czyli wiesz jak to może boleć. Dlatego zastanów się porządnie czy jesteś w stanie zaryzykować. Nawet w przypadku własnej psychiki, bo zawsze będziesz mieć z tyłu głowy to, że ona lubiła się kiedyś zabawić i nigdy o tym nie zapomnisz. Przyjdzie taki dzień, że w kłótni wszystko na nią wyrzygasz, a wtedy już tylko droga w dół. Najlepiej porozmawiaj z przyjaciółmi, ba nawet z ojcem. Z kimś kto cię zna.
  • Odpowiedz