Wpis z mikrobloga

@billybumbler: czegokolwiek konfederaci nie wrzucą to oni siebie nawzajem wyplusują w p---u, a każdy głos nie popierający ich przekazu zostaje w mgnieniu oka zminusowany po to żeby nie psuł narracji. Taki wasz obraz, niczym się od pisowców nie różnicie poza wiekiem.
  • Odpowiedz
ale dopiero po tym jak wymyślą jakiś fikcyjny scenariusz i sie na niego zdenerwują


@Leniek: Wczesniej wymyslali jakies gowno "dyskusje" w formie takich komiksow, ale teraz prawaki dzięki AI generuja swoje urojenia w formie obrazków, i nimi argumentuja swoje wymysły xD
harrame - >ale dopiero po tym jak wymyślą jakiś fikcyjny scenariusz i sie na niego zd...

źródło: obraz_2024-09-09_144918883

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm @billybumbler

@billybumbler: I później tacy po całym dniu łykaniach fejków napiszą coś w stylu "lewactwo jest odklejone" i nie będą w tym widzieć nic ironicznego xD


Ale to zjawisko występuje niezależnie od poglądów politycznych. Sam mam kilka wątków gdzie ktoś napisał jakieś bzdury, ale jak poprosiłem o źródło informacji to nagle zamilkł, jakby pytania nie było
  • Odpowiedz
Wczesniej wymyslali jakies gowno "dyskusje" w formie takich komiksow, ale teraz prawaki dzięki AI generuja swoje urojenia w formie obrazków, i nimi argumentuja swoje wymysły xD


@harrame: Oj LEWAKU zapomniałeś o argumentum ultimo:
Leniek - >Wczesniej wymyslali jakies gowno "dyskusje" w formie takich komiksow, ale t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Elberus

@billybumbler: nie mam żadnych problemów. problem jest raczej w tych co nie dostrzegają sedna sprawy, a tu jest klasycznie-państwo każe zrobić to i to, a jak nie to...

identycznie z ogrzewaniem domów itd.


swoją drogą ten "artykuł" to
  • Odpowiedz
@xer78: jak zwykle: "to wcale nie tak"
ciekawe jakie to uczucie robić za darmowych rzeczników rządu. jakbym był rządem to zdzierałbym z was jeszcze więcej bo wy to najwidoczniej lubicie i ciągle wam mało. prorok Stonoga miał absolutną rację.
  • Odpowiedz