Wpis z mikrobloga

Reprezentacja Polski w piłce nożnej to jest jedyna reprezentacja naszego kraju, której szczerze NIE KIBICUJĘ. Oglądając ich mecze jestem po prostu zmęczony i z góry wiem, że będą grać padakę. Nie zmieni tego absolutnie żaden polski trener, bo mental tej drużyny jest przesiąknięty nieudacznictwem i lenistwem. Wolę czasem, żeby przegrali z 5-0, niż np 2-1, bo potem całe środowisko na siłę doszukuje się jakichś plusów i pozytywów, tam gdzie ich nie ma, bo w 90 minucie na otarcie łez Lewy strzelił z karniaka.

Każdy się onanizuje do lat 2015-2016 za Nawałki, gdzie ugraliśmy ćwierćfinał euro (niesamowity sukces, nawet Walia dalej zaszła xD), choć po pierwsze było to prawie 10 lat temu, po drugie były to 2 niezłe lata tej reprezentacji od 1976 roku XDDDD

A najlepsze jest grono "ekspertów" w TV, czyli byli kadrowicze, którzy upokarzali nas na turniejach jeszcze bardziej niż obecni - Hajto, Żewłakow, Wichniarek i inne giga talenty, co nigdy nawet z żadnej fazy grupowej nie wyszli.

Coś by tam się pewnie z tej kadry dało skleić, bo są piłkarze z mocnych lig, ale tu trzeba byłoby sporo zainwestować w wysokiej klasy trenera, tymczasem leśne dziadki z PZPN wybierają sobie kumpla, co nawet nigdy mistrzostwa krajowego nie ugrał xD

#mecz #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazkopaczy #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A najlepsze jest grono "ekspertów" w TV, czyli byli kadrowicze, którzy upokarzali nas na turniejach jeszcze bardziej niż obecni - Hajto, Żewłakow, Wichniarek i inne giga talenty, co nigdy nawet z żadnej fazy grupowej nie wyszli.


@Kopyto96: czy ja wiem. Ci goście grali w zdecydowanie gorszych klubach, a gorzej w reprzentacji niż obecne asy jakoś widocznie nie grali xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SergiuszZymelka: W gorszych? Poza Zielińskim, Kiwiorem, Lewandowskim i Zalewskim, to nikt obecnie nie gra w giga mocnym klubie, w tym z tego grona tylko Lewandowski nie siedzi na ławce, reszta nawet minut nie dostaje xD

Przecież Krzynówek grał w Leverkusen i Wolfsburgu, Hajto w Schalke, Jeleń w Auxerre, Bąk w Lyonie i Lens, Smolarek w Dortmundzie i tak można wymieniać.

To jakaś różnica między Szymańskim z Fenerbahce, Frankowskim z Lens,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Dortmund Smolarka to były dziady z Brzeską i Andre Kluską.
Auxerre to też dużo gorsi niż Lens.
Schalke Hajty dostawalo na pisdę od Wisełki.
Przypominam, że to były czasy jeszcze przed tym jak jarano się Niedzielanem w Nijmegen.

W ogole sam Smolarek byl lepszym pilkarzem w kadrze niż w klubie. Za co szacun.
  • Odpowiedz