Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mircy, jakies rady przed studiami podyplomowymi? Mysle o analityku finansowym, cos ekonomicznego moze bo pracuje w korpo to moze sie przyda. Ewentualnie rozwazam studia zaoczne magisterskie, bo mam tylko licencjat z filologii angielskiej ale nie wiem czy bede mogl pojsc na finanse po takim kierunku licencjackim. Nie chce wybrac czegos co mi sie nie przyda, dlatego pytam.
#studia #studiazaoczne #studiapodyplomowe #nauka


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
wszechstronny-zwycięzca-5: @xentropia nie mam pojecia, nie jestem czlowiekiem ktory wie co chce robic w zyciu w ogole. Gdybym wiedzial to bym nie pytal, a tak to nie chce pojsc na cos co przyniesie pozytek i licze na wasze doswiadczenie. Myslalem o jakims prawie, w stylu european law, podobno po tym mozna pracowac w prawniczych korpo

  • Odpowiedz
@mirko_anonim w prawniczych korpo pracują przede wszystkim ludzie po pełnym prawie (przynajmniej na poważnych stanowiskach).
Ok, nie wiesz co chcesz robić. Zacznij w takim razie od zastanowienia się co na tym stanowisku, które masz teraz Ci się podoba, a co nie + jakie to w ogóle stanowisko. Zastanów się jakie masz silne strony, a co Ci sprawia trudność. I pod to można wybierać kierunek kariery i pod ten kierunek studia. Inaczej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
wszechstronny-zwycięzca-5: @xentropia w korpo chyba nie po pelnym prawie. Znam kilka przypadkow, ze po jakichs gownokierunkach z "prawo" w tytule kierunku ale moge sie mylic. Zawsze chcialem pojsc na prawo, widze nawet ze sa takie kierunki podyplomowek jak prawo, prawo karne, prawo pracy i ubezpieczenia. Intetesowaly mnie tez finanse ale chyba mniejsza szansa na znalezienie pracy po analityku finansowym niz po tych prawniczych. Z innych rzeczy co tu widze to
  • Odpowiedz