Wpis z mikrobloga

@fadfafl55: to akurat moze byc prawda, bo chlopecek nie raz i nie dwa opowiadal te historie przez te kilka lat dzialanosci i nie gubil sie w opowiesciach, co nie zdarza mu sie czesto. Wszystko bylo w leasing na jakies firmy, ktore jak dzisiaj widac po dlugach, nie bardzo siadly. Wiec to nie tak ze bral 300k i wchodzil dk salonu, bo prostu szlo na firme ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@fadfafl55: nie sadze. To by znaczylo ze pawel mysli i wie o czym farmazoni, a wszyscy wiemy ze to nie nasz pawelek. On plecie co mu przychodzi do lba w przyplywie emocji i danej chwilii, nie bylby w stanie tego samego klamstwa opowiadac w ten sam sposob przez 5 lat na 20 roznych kanalach
  • Odpowiedz
@WieslawChoinski: ja nie wiem czy Pawelek wrap z Karolcią nie jest glupszy od majora. Chuna nie jednego rozsmieszylo dziszejsze klamanko. Pamietajcie ze po akcji z Monika z krakowa i siewierska strasznie “znielubil” te kibiety. Klamczuszek. Jak orzylapany z niecnych zamiarach to odrazu nie lubi. I tak ze wszystkim. Jak go slucham to az mi sie fizycznie robi zle. Porannna akcja z “chowania” fury byla najlepsza :)
  • Odpowiedz